Witaj na forum Fabia Club Polska

Spryskiwacz tylnej szyby 3

Temat utworzony · 4 Posty · 422 Wyświetlenia
  • Witam,

    A miał ktoś taki problem, że wężyk do tylnego spryskiwacza nie rozłączył się w tym miejscu w okolicach lewego nadkola tylko gdzieś indziej? dalej? gdzie jeszcze jest łączenie wężyków i jak po kolei się tam dostać żeby to znów złączyć? Samochód Fabia I 1,4 MPI.

    Dziękuję i pozdrawiam:)

  • [b]marcinekk88[/b] zaparkuj najlepiej w garażu czy na suchym asfalcie, podnieść tylną wycieraczkę i puść płyn na tylną szybę i zobaczysz w którym miejscu pod samochodem wylatuje Ci płyn. To chyba będzie najlepsze rozwiązanie:)

  • [b]marcinekk88[/b], ja kiedys widzialem przypadek jak wezyk rozpial sie pod plastikowa obudowa tylnej klapy. jest na zaczepy wiec latwo ja wypiac, podwadzic srobokretem i wypiac. najlepiej sprawdz czy nie masz tam mokro z tylu przy zamku klapy. wlacz natrysk na szybe a potem sprawdz czy nie cieknie. pozdro

  • Dziś niedziela więc odpoczywam:) jutro od rana się tym zajmę. Kiedyś już miałem z przodu rozpięty i znalazłem i połączyłem i było ok. Teraz musiał się rozpiąć gdzieś indziej. Czyli wężyk ma łącznia tylko w tych dwóch miejscach?

    Pozdrawiam:)