Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 330932 Wyświetlenia
  • Jakbyście mieli coś koledzy na oku wartego uwagi to dajcie znać - rok 2005 1.9 tdi i umiarkowanym przebiegiem, kombi - kolor raczej srebrny, szary itp. 😉 <!-- s;) -->

  • generalnie fajna - ale czarnej nie chce i do tego ciut za droga. Poza tym te felunie to raczej nie na nasze drogi i krawężniki.Pozdo 😉 <!-- s;) -->

  • umyta :rotfl: <!-- s:rotfl: -->

  • fabiula umyta 🙂 <!-- s:) -->

  • u mnie pada już cały tydzień wiec fabka dziennie umyta :] <!-- s:] -->

  • Nie jestem pewien czy ten silnikjest na pompo wtryskiwaczach ale jesli tak to w przypadku awarii a jest ich tam 4 sztuki to przy wymianie pierwszy kosztuje ok 3000 zl a kazdy kolejny chyba po 1800 wiec sumujac to jakies 8500 zl...

    Wiem ze to dotyczyc silnika 1.4 TDi a czy 1.9 TDi to nie jestem pewien...

  • 🙂 Tak mi przyszło do głowy...bo dzisiaj akurat jezdziłem z kumplami z pracy. Robimy sobie taką frajdę raz na jakis czas. A jak z tym u was? Prawdę mówiąc to ja to wręcz uwielbiam. W wawie 10 min to koszt 25 zeta. Jak ktoś ma ochote to polecam tor na ul Powstańców Śląskich vis a vis lotniska Bemowo na parkingu przy Carefoure ( czy jak sie tam to pisze). Tor nazywa sie "Pole Position" Moim zdaniem obecnie najlepszy w Warszawie a kilka juz przetestowałem. :motorek: <!-- s:motorek: -->

  • Zgadzam się z przedmówcą co do opon...jak dla mnie to zdecydowanie za niski profil i może palić przez to więcej ( i ciut za szerokie). Zdziwiło mnie że nic nie ma o klimie, ale jeśli to z comforta to napewno jest. Na fotkach ładnie sie prezentuje. A silniku to nic ci nie powiem bo mam delikatnie inny 😄 natomiast słyszałem że to ponoć dobre jednostki. 😉 <!-- s;) -->

  • :sprzata: <!-- s:sprzata: -->

  • Mam 4..
    Znacyz ja mam 2 a 2 ma mój brat..
    Brachypelma smithi
    Lasiadora Parachybana
    Grammostolla rosea Red
    Brachypelma albopilosum
    Ok jednak to samiec 😉 <!-- s;) -->
    Obecnie ja mam 1 kędziora a brat ma 2 Lasidorie i Smithi ponieważ mi jeden zwiał (Grammostolla rosea Red ) :kwasny:
    [quote="koko"]hodowałem żółwie[/quote]
    Tez kiedyś chciałem ale wymiana wody co dzien lub 2 to nie miałbym czasu 😉

  • [quote="Oskarus"]Tez kiedyś chciałem ale wymiana wody co dzien lub 2 to nie miałbym czasu [/quote]
    I dlatego z wodnych miałem tylko Cuora amboinensis. I aquaterrarium z filtrem. Wymiana wody co jakięs 3 miechy. W stosunku 2/3 wody do 1/3 lądu. 🙂 <!-- s:) -->

  • [b]Oskarus[/b], jak to ci zwiał?? nie chciałbym mieć cię za sąsiada, hehe 😄 <!-- s:D -->

  • No poprostu był w pojemniku chciałem mu dać jedzenia dałem i zapomniałęm zamknąć i po paru godzinach wchodze do niego a Tutaj zmienił zamieszkanie niż ten pojemnik 😉 <!-- s;) -->
    Ale to już z pół roku temu jak i nie rok :] Podejrzewam że zdechł ponieważ pająki sa bardoz czułe na chłodną temperature oraz kurz ponieważ zatykająim się płuchtchawki..A on mi uciekł w zime to było w domu jak mnie nie było z 18 stopni..Ogólnie miał chłopak marne szanse na przeżycie..Mam nadzieje że mi nie wyjdzie jakiś gigant kiedyś za łóżka :przestraszony:

  • A tak z ciekawości zapytam, jaka przyjemność z posiadania takiego zwierzaka?? 🙂 ani nie przyniesie kapci w pysku, ani nie przyjdzie się łasic. Robi chociaż coś ciekawego, jakieś fikołki czy coś 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="Zygus"]A tak z ciekawości zapytam, jaka przyjemność z posiadania takiego zwierzaka?? 🙂 ani nie przyniesie kapci w pysku, ani nie przyjdzie się łasic. Robi chociaż coś ciekawego, jakieś fikołki czy coś 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Rozmnazasz pajaczki i sprzedajesz 😄 No i ta mina znajomych kiedy przychodza do ciebie - bezncenna :rotfl:

  • [quote="wolfmk"]Rozmnazasz pajaczki i sprzedajesz 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    czyli poza walorami ekonomicznymi żadnych estetycznych nie ma 🙂 chyba że kopulacja jest ciekawa, heheeh

  • he,he a musiałeś to zarejestrować jako "lethal weapon"..??? a tak na serio jak nie masz papierka to jak ktoś nadgorliwy poczyta to może sie przyczepić. Mój kumpel od żółwi musiał wszystko zalegalizowac i miał jakas wizyte kogos tam od sprawdzania warunków hodowli. :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • Wiem dlatego sprzedaż odpada heh..Chodziarz mozna by zaryzykowac ale potem jak by ktoś zczaił to pocieli by po kosztach :orany: <!-- s:orany: -->

  • Wybieram sie do Łeby w sierpniu na tydzień z moją Marcelką dokładnie od 9 do 16. Jest ktoś chętny z południa sie zabrać w tym terminie? w grupie raźniej i taniej 🙂 Co do ludzi z nad morza wpanijcie do łeby na piwko w tym terminie. 🙂 <!-- s:) -->