Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 345260 Wyświetlenia
  • heheh, czytalem artykul na interii o tym 😄 <!-- s:D -->
    Nic dziwnego w takim razie ze boja sie nas najbardziej skoro to polacy glosuja.

  • Teraz już przekroczyliśmy 76% :super: <!-- s:super: -->

  • Sobolewski zrezygnowal z gry w reprezentacji. Szkoda bo to naprawde byl mocny pkt w srodku pola.

  • wogole to nie wiadomo czy nasi dzis zagraja. Boisko w fatalnym stanie wiec moze bedzie walkower. Poczekamy do wieczora to sie okaze.

  • spoko rska, jeszcze niebieska 😄 <!-- s:D -->

  • Fabia z internetu za 24000PLN
    oglądałem i wszystko się zgadza z opisem (niżej go cytuję)

    [b]-CZY KUPIć TO AUTO żONIE???-
    PODPOWIEDZCIE PROSZę CO O NIM SąDZICIE WY ZNAWCY TEMATU[/b]
    POMóżCIE
    czy to drogo
    co o niej sądzić
    ma 5 lat czy będzie się zaczynała sypać ze starości
    brać czy nie brać - oto mam dylemat
    a znam się na motoryzacji jak kura na pieprzu

    Typ:

    Kombi
    Informacje:

    Rok produkcji: 2002, Data rejestracji: 06/2002, Przegląd: 06/2007, Ubezpieczenie: 06/2007, 76 500 km, Skrzynia biegów: manualna, Moc: 68 KM (50 kW), Pojemność skokowa: 1400 cm3, benzyna, srebrny-metalic, Liczba drzwi: 4/5,
    Dodatkowe wyposażenie:

    ABS, el. szyby, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer
    Dodatkowe informacje:

    pierwszy właściciel, serwisowany w ASO, kupiony w polskim salonie, bezwypadkowy, garażowany, zarejestrowany w Polsce
    Opis pojazdu:

    Witam do sprzedania Skoda Fabia Combi, silnik benzyna 1.4 (8V - 68 KM), bogata wersja wyposażeniowa Fresh +.

    Podstawowe informacje:
    Samochód kupiony i serwisowany w jednym ASO - Auto Wimar w Warszawie, można podjechać i sprawdzić całą historię napraw. Samochód jest bezwypadkowy. Zaliczył obcierkę na parkingu - z czyjejś winy. Szkody polegały na obtarciu lakieru, naprawa w ASO - jest pełna dokumentacja. MAM ZDJĘCIA USZKODZENIA - widać, ze to powierzchowne. Kto na otomoto sie do tego przyznaje?

    Samochód ma w 100% autentyczny przebieg (76 500 km). Używany przez kobietę. 85% jazda po mieście, 15% długie trasy. Są wszystkie wpisy w książce serwisowej, można sprawdzić na miejscu lub w ASO.

    Samochód jest w bardzo dobrym stanie. We wnętrzu nie palono, na siedzeniach cały czas były pokrowce, dlatego wnętrze wygląda jakby samochód miał nie więcej niż 1 rok. Także powłoka lakiernicza jest w bardzo dobrym stanie, podobnie jak szyby. Mechanika bez problemów - egzemplarz nie sprawiał żadnych kłopotów.

    Samochód był przez cały okres użytkowania garażowany, nie stał pod gołym niebem. Zero korozji, lakier w świetnym stanie.

    Samochód w limitowanej, BOGATEJ WERSJI, Fresh+ (z dodatkami)
    Lista wyposażenia:

    • 4xpoduszki powietrzne (kierowcy, pasażera i boczne)
    • ABS
    • elektryczne szyby przód
    • centralny zamek sterowany z pilota
    • pełna regulacja fotela kierowcy
    • kierownica regulowana w 2 płaszczyznach
    • wbudowane fabryczne radio + 4 głośniki
    • lakier srebrny metalic
    • komplet opon zimowych + letnich
    • halogeny
    • komputer pokładowy (zaawansowana wersja, wyświetla 7 czy 8 wskaźników)
    • elektryczne wspomaganie kierownicy
    • immobiliser + centralny zamek z antynapadem

    P.S. jeżeli źle umieściłem post proszę moda o poprawienie mnie
    A.

  • dzięki za odpowiedz
    jak mogę przenieść temat do właściwego działu??

  • rozmawiałem ze sprzedającym biorę ją za 21300
    do jutra się jeszcze zastanowimy , ale chyba to będzie to
    pozdro

  • dzięki vanhouse

  • Nastepnym razem warto zapoznac sie najpierw z zasadami forum, a pozniej pisac.

  • Eurotax wycenił mi taką Fabię na 20 100 zł, więc nawet te 21 300 nie jest specjalnie atrakcyjną ofertą. Wyposażenie przy odsprzedaży nie odgrywa tak dużej roli jak przebieg i udokumentowana przeszłość. Zagadaj z gościem i przypomnij mu o tym :kijemgo: <!-- s:kijemgo: --> .
    Dla silnika 80 tys. to żaden wyczyn ale warto pamiętać, że zapewne niedługo nadejdzie czas na rozrząd. Nie wiem jak inni klubowicze ale ja ZAWSZE wymieniam w kupionym używanym aucie wszystkie płyny/filtry, świece, paski, itp. Jakoś nie ufam w zapewnienia typu "wsiąść i jechać".
    Poza tym ten tekst o używaniu auta/komputera/komorki* przez kobietę/emeryta/rencistę/księdza* jest już tak wytarty, że aż prześwituje 😉 . Co to ma niby udowodnić ? Że przebieg zrobiony przez kobietę trzeba traktować inaczej niż przez faceta? 😉 . To zdanie wstawiłbym między bajki :dobani: .

    • niepotrzebne skreślić 😉
  • myślalem o tym wszystkim podobnie jak piszesz cosmos, i tak wszystko co mogłem sprawdzic potwierdzone w aso , większość ofert sprzedaży tego rocznika 1.2-1.4 mpi w porownywalnej cenie ma ponad 100000 km na karku ( a wielu i tak nie ufam) mogłem drugą taniej ale nie mogę jej sprawdzić tak dokładnie .
    tu jestem pewien ,a po polskich drogach przedkladam mniejszy przebieg nad młodszy rocznik
    p.s. on ma łańcuch (a`propos rozrządu ) wszyscy mi mówili ,że tu rozrządu się nie wymienia,o co z tym chodzi?
    PS do MODA dzięki za posprzątanie

  • no z tego jak to wyglada to jest to caly zestaw o ile dobrze rozumie zasade dzialania indiglo 🙂 i chyba wystarczy wymontowac stare podswietlenie a w mijsce diody wlutowac kabelek od podswietlenia tarczy indiglo 🙂 ot i cala filozofia 🙂 no wyglada to super 🙂 ale odrazu przypomina mi sie moj stary zegarek z indiglo 😄 alez to byl wypas kilkanascie lat temu :hurra: bylem gosc pod blokiem z podwinietym rekawem zeby kazdy widzial hahhahhahaa 😄 <!-- s:D -->

  • Dokladnie tj [b]cosmos[/b], pisze. Niby ze jak kobieta jezdzila to lepiej zadbane, tak ma sie to rozumiec. Ale chyba zapominamy o tym ze to mezczyzni pamietaja o wymianach na czas podzespolow, a kobietom to zwisa, dopoki auto jezdzi.

    Jesli sprawdziles w aso i wszystko wyglada ok, to ja bierz. Nie ma co czekac.
    Prawda jest taka ze auto jest tyle warte ile zaplaci kupujacy, a wszystkie te eurotaxy to tylko tak dla porownania.

  • [quote="vanhouse"]i przeważnie zaniżają cene[/quote]
    procedura wyceny w ET jest wieloetapowa, kwota ktora podalem nie obejmuje wszystkich krokow. trzeba np. jeszcze uwzglednic korekty ze wzgledu na przebieg i wyposazenie dodatkowe (dokupione poza pakietem Fresh+).
    tak czy owak, jesli golf 1.6/16V z 2002 kosztuje 26000 to ustawienie ceny fabii 1.4 2002 na 24000 jest lekka fantazja 😉 <!-- s;) -->

  • Jeśli to [url=http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3833174]ta sztuka[/url] to na allegro przy zadanych kryteriach wyszukiwania jest [url=http://tinyurl.com/3crtyt]najdroższą ofertą[/url] 😉 <!-- s;) -->.
    No chyba, żeby faktycznie zejść do 21 000, wtedy się jakoś uśrednia z innymi.

  • tak to ten
    ale nie chodzi mi o cenę ( nie do końca ) liczę sie z tym że trochę przepłacę bardziej zależało mi na sprawdzalności auta, czyli stan znany, zagrożenia znane itp.
    tym bardziej że :ups: <!-- s:ups: --> się wczoraj walnąłem podałem wam złą cenę.
    poprawiam się :22300 a nie jak z rozpędu pisałem 21300

    za wprowadzenie w błąd sorki
    szczególnie głupio mi wobec [b]vanhouse[/b], bo sporo mi tu podpowiedział i w ogóle zainteresował się sprawą
    więc jeszcze raz dzięki
    p.s. wtopę zauważyłem kilka minut temu przeglądając wczorajsze posty

  • tak
    jeszcze raz przepraszam za pomyłkę
    wolę to niz potem sie dowiedzieć że się poszczegulne układy zachowuja jakby miały nie 60 a ponad 200 tys na karku
    i zacząć pokolei podmieniac części albo jezdzic rzęchem
    mam dwóch synów i zależy mi na bespieczenstwie

  • [quote="vanhouse"]ten kolorek najbardziej pasuje do Octavi RS[/quote]
    Tak przy okazji Octavii RS - czy ktoś się orientuje czy ta mała srebrna wstawka z logo vRS u dołu [url=http://tinyurl.com/3xbc56]kierownicy Octy RS[/url] jest dostępna jako osobna część? Tak sobie porównuję i wygląda na to, że moja [url=http://tinyurl.com/33qqet]kierownica w F2[/url] jest identyczna poza tym jednym detalem, a ja zawsze się zastanawiałem dlaczego u dołu jest takie puste zagłębienie? Teraz chyba znam odpowiedź 😉 <!-- s;) -->.