Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Tylnie lampy żarówki led

Temat utworzony · 4 Posty · 1372 Wyświetlenia
  • Zalozylem ledowe zarowki do tylnich lamp .. mam identyczny problem jak opisany [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=140&t=353596]TUTAJ[/url]. Jak wyeliminowac taki problem :?: Z gory dzieki za odp :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • tez mam ledy z tylu i tylko swieca mi boki stopu u gory jak na postojówkach mam zostawione po nacisnieciu hamulca sweci wszystko normalnie zostawilem tak i juz 4 lata tak smigam nie kombinujac...

  • no mi wlasnie swieca tez hamulce 😞 [b]manii[/b], jakbym mial jak Ty to tez bym tak zostawil 🙂 ... ale musze cos wykombinowac bo na bialych kloszach czerwone zarowki swieca na blado rozowo i nie chce zeby ktos mi zaparkowal w bagazniku :cenzura: <!-- s:cenzura: -->

  • no i problem rozwiazany w bardzo prosty sposob ... "dorzucilem" zwykla zarowke do obwodu hamlucowego .. wystarczy nabyc w jakims motoryzacyjnym gniazdo z kablami na zarowke samochodowa .. zrobic jakas obudowe na ta zarowke, kabelki wystarczy wlozyc miedzy plastik a blaszke (oczywiscie pod blaszki hamulca 😛 ) w ktorejs listwie tylnych lamp i włala 🙂 wszystko swieci jak nalezy 🙂 <!-- s:) -->