Witaj na forum Fabia Club Polska

[F2] Smród, parowanie, wysokość świateł

Temat utworzony · 3 Posty · 1167 Wyświetlenia
  • Cześć,

    Dziś stałem się posiadaczem Skody Fabii 2, rocznik 2014. Kupiłem ją u autoryzowanego dealera. Niestety podczas oglądania tego auta nie było widać, rzeczy, które zobaczyłem dopiero podczas jazdy powrotnej do domu, czyli:

    [list]
    []Smród z nawiewu, gdy klimatyzacja jest wyłączona (podczas pokazywania go u dealera była cały czas włączona),[/]
    []Światła są dziwnie nisko,[/]
    []Szyby (wszystkie) strasznie parują, gdy nie jest włączona klimatyzacja. Nie da się jechać bez klimatyzacji, bo po chwili nic nie widać.[/][/list]

    Dodam, że sprawdziłem filtr będący nad nogami pasażera. Jest OK. Co jest nie tak? Przyznam się szczerze, że jestem przerażony tym zakupem... Myślałem, że kupiłem pewne auto, a tutaj tyle rzeczy wychodzi...

  • zadzwon do nich I niech sie tym zajma 😉 <!-- s;) --> filtr mozesz wymienic nawet jak wyglada ok. Moze stala dlugo na placu I zlapala wilgoci. Mozesz wlaczyc ogrzewanie na maksa I zostawic ja na troche.
    a swiatla mozna wyregulowac za darmo w SKP

  • [b]erkas[/b] zacznij od tego, że zdemontuj filtr na jeden dzień i zobacz co będzie. Jestem pewny, iż przyczyną jest zawilgocony filtr jak Ci w poprzednim poście podpowiada kolega.