Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Diody

Temat utworzony · 68 Posty · 26960 Wyświetlenia
  • [quote="vanhouse"][b]Hildek[/b], czym sterujesz tą regulacją ?[/quote]
    Standardowa regulacja oswietlenia deski rozdzielczej. (potencjometr przy wlaczniku swiatel)

  • To jest razem z wlacznikiem swiatel. Domyslam sie ze masz tylko jedno pokretlo od regulacji wysokosci swiatel, a ja mam 2 - wlasnie to + regulacja intensywnosci oswietlenia.

  • tak

  • musiałbys wymienić przełacznik świateł z 2-ma rególacjami 1 - wyskość świateł 2 - rególacja podświatlenia deski , nie koniecznie z halogenami , jest chyba 4-5 rodzaji przełaczników w zależności od wersji

    ale to chyba wszystko było opisywane w temacie podświelenie zegarów => <!-- s=> -->

  • Mam zamiar sobie zmienic podswietlenie w kwietniu i chba zagadam do Adama. vanhouse nawt ladnie to u ciebie wyglada 🙂 <!-- s:) -->

  • Jeśli ktoś ma jeszcze podmienione diody, by mogl fotki zrobic i pochwalić się nimi:)) jakąś ciekawą kompilacje diód trzeba wybrać do autka.
    Pytałem się o świecenie diód, bo nie wiem jak świecą takie niebieskie diody SMD. Znajomy miał zwykłe niebieskie diody w golfiaczku i wyglądalo to tragicznie, do tego strasznie rozpraszalo uwage. Akurat W przycisku od otwierania drzwi spalila mi się dioda wiec będzie mozna zmienić oświetlenie na inne:)

  • wejdz do działu klubowicze tak każdy na fotki i mozesz poogladać
    mi osobiście zegary w skodzie robione na blue sie nie widza chyba ze idzie za tym całość
    i najlepiej mieś rególacje podświetlenia wtedy bajka ustawiasz jaskoś jak chcesz

    a o gustach sie nie dyskutuje tobie ma sie podobać :piwo: <!-- s:piwo: -->

  • A ja z zupełnie innej beczki...
    Zostały może komuś po zmianie podświetlenia oryginalne skodowskie zielone diody smd i przewlekane? Chętnie przygarnę za jakieś piwko lub dwa 🙂 Gdyby co, to info do mnie na priv 🙂 <!-- s:) -->