Witaj na forum Fabia Club Polska

Prośba o pomoc. Pomożesz nowemu?

Temat utworzony · 2 Posty · 3088 Wyświetlenia
  • Cześć!

    Jestem szczęśliwym nabywcą Skody Fabii Combi z 2006 r. 16V 59kW. Auto bardzo mi się podoba i chociaż jestem naprawdę nowicjuszem w dziedzinie motoryzacji (mój pierwszy samochod) to chcę samodzielnie przy niej podlubac. Jestem zachwycony autem i po kilku tygodniach znalazłem nareszcie forum fanów tej marki. Jestem tutaj nowy, ale pozostanę na dłużej, także witam wszystkich razem i każdego z osobna. Miło do was w końcu trafić.

    Duża prośba! Pomóż mi zdefiniować jaka to jest dokładnie wersja auta, bo sam nie mogę do tego dojść.
    Druga moja prośba to czy masz może książkę serwisową w pdf lub inną książeczkę, w której mógłbym zapisywać bieżące naprawy, serwisowanie czy zwykła wymianę oleju?
    I trzeci postulat i prośba czy masz może książkę odnośnie tej wersji, z której mógłbym nauczyć się sam zrobić kilka rzeczy przy mojej Skodzie? Mam na myśli np. wymianę zegarów, zamontowanie gniazda USB pod gniazdo zapalniczki itp.

    Z gory bardzo dziękuję za pomoc.

  • Cześć.

    Wersje sprawdzisz po vinie.

    Książki serwisowej już nie ma. Jak sprzedawca Ci nie dal to nie ma. Skoda wprowadziła elektroniczną książkę serwisową czyli tzw. system.
    Możesz sobie prowadzić notes/ zeszyt gdzie bedziesz sobie wszystko pisał. Tak jak nasi dziadkowie to robili dawniej.

    Książki w stylu "sam naprawiam" na FCP nie znajdziesz . Ale wogóle ją znajdziesz gdzieś ińdziej .