Witaj na forum Fabia Club Polska

Akumulator

Temat utworzony · 2 Posty · 1795 Wyświetlenia
  • Hej 3 razy byłam u elektryka bo mi coś rozladowuje akumulator postoi tydzień bez jeżdżenia i klapaza pierwszym razem od alternatora potem sterownik od centralnego zamka a potem że zaciął się sterownik i dlatego i jeszcze mi świeci dioda w drzwiach po ostatnim razem od kierowcy i Elektryk dalej nie wie co to wrociłam dziś i okazuje się że musiałam zamknąć kluczykiem drzwi bo ani bagaźnik ani drzwi na pilota nie działają :oops: <!-- s:oops: --> hymn zalamana

    [color=#FF0000][b]edit by jacekpk[/b]
    Wzywam Użytkownika magda450 do:

    1. stosowania poprawnej pisowni zgodnej z zasadami języka polskiego, w tym również do stosowania interpunkcji,
    2. pisania swoich postów w sposób zrozumiały dla innych,
    3. zmiany tematu tego posta oraz tytułowania innych postów w sposób zgodny z przyjętymi tu zasadami.
      Generowanie śmieciowych i niezrozumiałych postów na forum będzie skutkować ich usuwaniem![/color]
  • Nie rozumiem Twojego pytania. Rozładowuje Ci się akumulator - ok. Piszesz, że za 1 razem alternator itd. ALE CO ?! Napisz dokładnie w czym problem, też się z tym borykałem i mam trochę wiedzy na ten temat. Czekam !