Witaj na forum Fabia Club Polska

[Galeria] - tylko zdjęcia!

Temat utworzony · 306 Posty · 39183 Wyświetlenia
  • Z racji tego że paru członków jest z Warszawki proponował bym zorganizowac jakis zlocik malutki, co wy na to :?: <!-- s:?: -->

  • Hmmm do stolicy ja osobiście mam kawałek /ok 300km/ 😛 <!-- s:P --> ale jakby się zabrała jakaś większa ekipa to czemu nie ? 🙂

  • napewno sie spodkamy we wrześniu na Bemowie nie ma totamto. Ale widze że a to w Krakowie, a to na śląsku spocik jakiś, a widze że koledzy z warszawy to powyjeżdżali 😎

  • No to panowie zmobilizowac sie, bo chcialbym jakies fotki poogladac :lol: <!-- s:lol: -->

  • heeh fotki spoko ale co tu by ogladac jak by były 2 samochody :? Widac małe zainteresowanie, spotami w Warszawce :?

  • [quote="Łukasz"]heeh fotki spoko ale co tu by ogladac jak by były 2 samochody :? Widac małe zainteresowanie, spotami w Warszawce :?[/quote]

    Moze nawiazesz jakies kontakty z innymi klubami spotykajacymi sie w warszawie :lol: <!-- s:lol: -->

  • [quote="KABE"]
    Oto cytata z ust czlonka "innego klubu spotykajacego sie w Warszawie":

      "NIENAWIDZE posiadaczy Skod".
    

    :evil: :evil: :evil: :evil: <!-- s:evil: -->[/quote]

    a on se może nawidzić albo nie, smiesza mnie takie deklaracje, to jak by samochód wybierał właściciela. Ograniczenie umysłowe tego członka 😄 jest dla mnie niepojete.

  • [quote="KABE"][quote="zygus"]Moze nawiazesz jakies kontakty z innymi klubami spotykajacymi sie w warszawie :lol: <!-- s:lol: -->[/quote]

    Oto cytata z ust czlonka "innego klubu spotykajacego sie w Warszawie":

      "NIENAWIDZE posiadaczy Skod".
    

    :evil: :evil: :evil: :evil: [/quote]

    on pewnie jezdzi daewoo 😄

  • [quote="KABE"][quote="Wojtas"]on pewnie jezdzi daewoo 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Nie, samochodem ludowym (VW) 😄 I wspominal cos o tym, ze kazdy dziadzio w Skodzie prowadzi w kapeluszu.
    Buahaha.. "z ust czlonka", ale mi pysznie wyszlo! Jam poeta![/quote]

    do dziadzia to mi brakuje jakies 50 lat :lol: a jedyne co nakrywa moja glowe to wlosy :lol:

  • mi nic raczej włosów nie zakrywa, bo chodze krudko zcięty. Boze jestem dresem co ja tu robie ... 😛 <!-- s:P -->

  • nie zdjąłem , bo mój dres już nie najmodniejszy, na już ok 1 tygodnia , wstyd na dzielnicy sie pokazać 😛 <!-- s:P -->

  • Pobudka dla Warszawy i okolic. Czyżby więkrzość ludzi z Warszawy zamiatało FC :?

  • ale przecież nie tylko my jesteśmy z warszawy z tego forum więc niebardzo wiem co sie dzieje. Ok ja tam z tego powodu płakał nie będe, ale troche tak głupio. :?

  • Ja jestem za tylko kiedy i gdzie ?
    Mam małego brzdąca w domu i drugiego troszke starszego (starszą) więc dalekie wyjazdy na razie nie wchodzą w gre, ale w Warszawie zawsze.

  • chyba zostaje Ci tylko ja, jest paru urzytkowników z Warszawy ale oni nie zabardzo udzielają sie na forum... więc puki co ze spocikiem Warszawskim musimy poczekać ...

  • a może tak chłopaki z południa by sie ściepali na Fuel i jedną czy dwoma fabkami odwiedzili mieszkanców Braci bliżniaków , :piwo: <!-- s:piwo: -->

  • eheh zapraszamy, zapraszamy... myśle ze odwiedzicie nas 16 września na Bemowie 🙂 <!-- s:) --> coprawda mam wtedy zaliczenie w szkole ale jak tylko sie skończy przybywam na Bemowo.

  • [quote="Wasyl"][quote="Łukasz"] Czyżby więkrzość ludzi z Warszawy zamiatało FC :?[/quote]

    Nie - Ty zamiatasz w FCP .... :super: :super: :super: :super: <!-- s:super: -->[/quote]

    Straszne ... pojechałes mi jak burej suce :hurra:

  • Informacje pobrane z http://www.sss.org.pl<!-- w -->

    28 kwietnia 2007 - Warszawa (Lotnisko Bemowo)

    PLAN IMPREZY

    07:00 - otwarcie bram wjazdowych
    07:00 - 10:00 - badania techniczne
    09:00 - 10:00 - próbne przejazdy* samochodów oraz motocykli
    10:00 - oficjalne rozpoczęcie zawodów
    10:00 - 12:30 - eliminacje klas STREET oraz klas MOTOCYKLOWYCH
    12:30 - 14:00 - eliminacje klas DRAG
    14:00 - 14:30 - przerwa techniczna (losowania nagród dla publiczności)
    14:30 - 15:30 - półfinały i finały klas STREET oraz klas MOTOCYKLOWYCH
    15:30 - 17:30 - półfinały i finały klas DRAG
    17:30 - 18:00 - rozdanie nagród i zakończenie zawodów

    • informacja dla zawodników: koszt udziału w próbnych przejazdach wynosi 50 PLN (płatne w biurze zawodów)

    CENY BILETÓW

    • bilet jednorazowego wstępu: 30 PLN - dostępny przy bramie lotniska
    • wejściówka na trybunę VIP: 70 PLN - dostępna na terenie imprezy
    • pakiet VIP: 80 PLN (30 PLN + 50 PLN - oszczędzasz 20 PLN) - dostępny w przedsprzedaży internetowej

    UWAGA: Ilość miejsc na trybunie VIP ograniczona!

    • członkowie SSS (z opłaconą składką na rok 2007) - wstęp darmowy
    • dzieci do lat 12 - wstęp darmowy

    ZAWODNICY - OPŁATA STARTOWA

    • opłata startowa: 50 PLN za każdy pojazd
  • ja byc moze bede, ale nie jestem pewien na 100%