Witaj na forum Fabia Club Polska

AdrianRS Witam Was - Kraków

Temat utworzony · 5 Posty · 2158 Wyświetlenia
  • Witam wszystkich !! mam na imie Adrian jestem z wieliczki dokładnie. Jestem posiadaczem 3eciej u mnie skody octavi rs z silniczkiem 1.8T 180Km wcześniej miałem tdi 101km i jest jeszcze w rodzinie tdi 140km:D moja octavia idzie do sprzednia i będe chciał jako drugie auto kupić skode fabie 1 lub 2 pytanie z jakim silnikiem napewno z dieslem.
    Mam nadzieje że opowiecie coś o zaletach jakiegos fajnego tdi 1.9 znam myśle nad 1.4 ale ponoć są awaryjne:D 😛 <!-- s:P -->

  • Jak TDI to tylko sprawdzona jednostka 1,9.Nie ma chyba co rozglądać się za innym motorem.

  • Jeśli chodzi o RS-ki to 1ka była z 1.9 TDI, a 2ka 1.4 Pb. Generalnie ja z RS1 jestem bardzo zadowolony 😉 <!-- s;) -->

  • hmm Rs-ke bardzo chętnie z tym że mam na auto ograniczony budżet bo nie chciałbym przekroczyć 13tys zł a rs za tyle nie kupie 1.9tdi w fabi 2 tez za tyle nie znalazłem, jedynie te 1.4 stoją po takich cenach.
    Ogólnie nie moge sie zdecydować fabi 1 jest więcej i ceny są pode mnie fabi 2 z wymaganym silnikiem jest mniej a jak są to po 20tys. Macie jakies propozycje jeszce to piszcie ;D

    [b]Edit marcing040381[/b]

  • Cześć [b]AdrianRS[/b] 😉 <!-- s;) -->
    Witam Cię na naszym forum 🆗

    P.S. dr O. ma ciekawy egzemplarz RSki na sprzedaż :-).

    Pozdrawiam
    sid