Witaj na forum Fabia Club Polska

Zniżka w ASO - Warszawa!!

Temat utworzony · 8 Posty · 16248 Wyświetlenia
  • Zacytuje tutaj tresc posta z forum OCP.
    [quote]witam jestem pracownikiem sinclanu przy ulicy grochowskiej 45f i rowniez mam propozycje wspolpracy dla OCP I FCP na serwis bedzie rabat 8% w salonie na nowe auta 4% na akcesorja tuningowe 5% w zaleznocsi od ilosci zakupowanego towaru bedzie mozliwosc indywidualnych rabatow pozatym jesli ktos przyprowadzi jakas osobe ktora kupi u nas auto oczywiscie ta osoba dostanie rowniez 4% rabat a klubowicz ktory takowa przyprowadzi dostanie od firmy wymiane oleju wraz z materialami GRATIS wszystkimi sprawami zwiazanymi z OCP i FCP bede sie zajmowal ja Łukasz Jedliński 0505175495 i doloze wszelkich staran zeby serwis przy grochowskiej 45f spelnial wszystkie oczekiwania klubowiczow pozdrawiam jodla[/quote]
    [size=134][b]
    Sinclan Bis Sp. j.
    ul. Grochowska 45 F[/b][/size]

    Nie znam tego ASO, nie wiem czy jest ono dobre, czy zle, ale chyba warto skorzystac. Aha, aby uzyskac znizke trzebna posiadac naklejke klubowa naklejona na autko.
    W trakcie ustalen sa jeszcze znizki w 2 ASO.

  • mi sie tam osobiście nie podobało, byłem tam na przeglądzie po 15 tyś :? i na przeglądu po 30 tyś już nie robiłem w ASO. :? Miło że jest taka oferta to cieszy ale wysłałem mejla odnośnie podniesienia mocy , bo wiem że mają taką ofertę nikt mi nie odpisał, nie mówie że to główny poówd dlaczego tam nie jeżdże, ale na przegladzie mi sie nie podobało.

  • Moze teraz chca naprawic swoje bledy i jakos skusic tych nie zadowolonych klientow :lol: <!-- s:lol: -->

  • a to cwaniaczki 😛 <!-- s:P --> ale jak klient bardzo był nie zadowolony to już raczej nic z tego im nie wyjdzie /przynajmniej u mnie by byli już skreśleni :twisted: /

  • U nas w Polsce jest tak że puki nie wyjedziesz za brame to koło ciebie skaczą, wyjeżdżasz za brame i na tym ich zadanie sie kończy, a przecież wiadomo że kupno samochodu to nie wszystko.

  • [quote="mariano_z"]Znizki dla Warszawiaków? A jak ktos nie mieszka w samej Warszawie tylko kolo niej to juz znizka nie obowizuje? Jak to sprawdzaja patrza w dowod czy ktos ma staly meldunek na terenie Wawy?[/quote]

    Nie nie nie. Znizka jest dla kazdego klubowicza, ktory tam przyjedzie. Z zalozenia napisalem ze dla warszawiakow, gdyz ASO jest w Warszawie.
    [b]Znizke dostaniesz na podstawie naklejki klubowej[/b].

  • Maraino jesli chodzi o naklejke klubowa i ramki to juz sa w drodze do Ciebie 😄

  • Byłem tam na przeglądzie przed kupnem samochodu. Wyrwali jakiegoś gościa który się zajmował nadwoziami, co do oględzin karoseri gościu powiedział mi wszystko sie zgadzało natomiast zawieszenie porażka praktycznie trzeba było robić całe zawieszenie o przewodach elektrycznych nie wspomne jak i połączenia. Skasowali mnie porządnie.
    Szczerze nie polecam tego ASO !!!!!!!!!!!!!! A i jeszcze za wymianę jednego sinenbloka jak i końcówki kierowniczej zaśpiewali mi 1000 zł za tyle to zrobiłem cały przód.