Witaj na forum Fabia Club Polska

Władza forum.

Temat utworzony · 6 Posty · 6251 Wyświetlenia
  • Od jakiegoś czasu mam wrażenie że na forum ktoś poczuł zbyt dużo władzy. Na forum nie udziela sie zbyt wiele osób, jednak jak już ktoś coś napisze to albo moderator ma problem albo post jest usunięty. Może ktoś mi pokazać gdzie w regulaminie jest zapis że w ogłoszeniu ma być zamieszczone zdjęcie? Nie jestem pierwsza osobą która ma na tym forum taki problem z nadgorliwością.

    Czy moderator ma problem z własnym ego?

  • Zgadzam sie z kolega... jakis czas temu doswiadczylem tutaj podobnych zachowan. Widac ktos lubi miec wladze, przynajmniej tak nikla - moze kogos to podnieca :lol: <!-- s:lol: --> albo w rzeczywistosci ma kompleksy...

  • Sprawa jest dość błaha, jednak denerwująca i psująca atmosferę. Zdjęcie w ogłoszeniu traktowane było na zasadzie " dobrze aby by było ", pomijam zewnętrzne linki bo kliknięcie w link i obejrzenie czegoś chyba nie stanowi dla nikogo problemu 😉 <!-- s;) --> .

    Co do nadgorliwości, ego, kompleksów, czy podniecania się czyjąś władzą - nie będę tego komentował. Fakt jest faktem, ktoś chciał dobrze i wyszło trochę dziwnie. Nie osądzam nikogo, ale wszystko da się przegadać i sprowadzić na dobre tory. A tak będzie i w tym przypadku :-).

    Pozdrawiam
    sid

  • Sid oczywiście sprawa nie tyczy się Ciebie. Ja rozumiem iż jeśli chodzi o zdjęcie to dobrze by było ale skoro nie jest obowiązek to po co komuś pisać na czerwono uwagi? Jestem na wielu forach ale z czymś takim się nie spotkałem. Biorąc pod uwagę iż forum nie tętni obecnie pełnią życia.

  • Panowie wasze uwagi są dla nas bezcenne w końcu FCP to my wszyscy nie tylko Administracja 😉 <!-- s;) -->

  • Adrian, wiem że nie o mnie 😉 . Wyszło małe nie domówienie, ale już jesteśmy na prostej :] <!-- s:] -->

    Pozdrawiam
    sid