Witaj na forum Fabia Club Polska

Komunikat na wyświetlaczu

Temat utworzony · 5 Posty · 1635 Wyświetlenia
  • Ostatnio zauważyłem, że podczas jazdy oraz postoju na wyświetlaczu pojawia się napis "key battery". Pilot z kluczykiem działa bez zarzutu, jest to dość nowe auto ma zaledwie 6 m-c. Czy możliwe, że już się rozładowała bateria w pilocie? W książce obsługi nie ma słowa na temat komunikatów, przynajmniej ja nie znalazłem w swojej, jest tylko nastepujący zapis:
    "W każdym kluczyku z pilotem znajduje się bateria umieszczona pod wieczkiem. Rozładowanie baterii poznaje się po tym, że po naciśnięciu przycisku
    w kluczyku z pilotem zdalnego sterowania nie miga czerwona lampka kontrolna" Nie ma słowa o jakimś komunikacie pojawiającym się na wyświetlaczu w desce, a lampka miga tak jak migała na początku.

    pozdrawiam orzech

  • Witam.

    być może że bateria siada i maxik cie informuje . Warto taką baterię mieć w kieszeni w razie czegokolwiek 🙂 <!-- s:) --> . Nie wiem jakie tam baterie wsadzają , ale do kii i do hyundaja wsadzają panasonici power maxy

  • Mi do tej pory dwa razy pojawił sie komunikat "wymień baterie" ale jeszcze nie wymieniłem bo po roku to trochę za wcześnie 🙂 <!-- s:) --> i wsio działa

  • Dzięki czyli nic strasznego się nie dzieję, kupię bateryjkę na wszelki wypadek.

    pozdr, Orzech

  • Zawsze możesz spróbować wymienić na chwilę baterię na nową i sprawdzić czy dalej będzie się ta kontrolka paliła. Jeżeli tak to możesz mieć coś z elektryką przy tej lampce i przy następnej wizycie w serwisie dopytaj się o co chodzi. Ale raczej nie przeszkadza to w eksploatacji samochodu.