Witaj na forum Fabia Club Polska

Rozruch za drugim razem

Temat utworzony · 44 Posty · 6095 Wyświetlenia
  • Dzieki za fatyge 🙂 rzeczywiscie u mnie podone odczyty.. tylko obroty masz strasznie niskie na rozgrzanym. u mnie sa 850-830 w takich granicach faluja 😞 <!-- s:( -->

  • a jaka masz temperature na czujniku w VAG ? nie na desce sam czujnik jaka wskazuje temperature w momencie gdy wskazowka dojdzie do pionu.

  • A tego to nigdy nie sprawdzalem. Patrzylem kiedys jaka jest temperatura na zimnym zanim odpale to jest podobna do temperatury otoczenia. Sprawdze to. A ile jest czujnikow temperatury bo ja znam tylko dwa. jeden od wlacznika wentylatora a drugi to taki cienki kolo termostatu. jest jeszcze jakis?

  • Problem z odpalaniem uwazam chyba za rozwiazany 🙂 <!-- s:) --> Co do temperatury to jak wskazowka dojdzie do pionu to pokazuje 79-80 stopni. A co do problemu to rzeczywiscie byl akumulator bo jak podladowalem to dobrze odpalal. Ladowanie mialem dosc mikre bo 13.2- 13.4V myslalem ze to alternator ale do dzis. Wyjechalem sobie z garazu przejechalem pare kilometrow a tu samochod zaczol slabnac i zgas.. padla bateria. Wiec hol i w domu szukam przyczyny bo wyraznie smierdzi kablami.. przepalil sie taki blaszko bezpiecznik w puszcze nad akumulatorem ktory idzie od alternatora. musial juz wczesniej zle stykac bo teraz ladowanie jest na postoju bez obciazenia 14.1V. Akumulator zawsze sie nie doladowywal i chyba dlatego zawsze zle rano odpalal.