Witaj na forum Fabia Club Polska

[F2] [F II] Drugi przegląd gwarancyjny

Temat utworzony · 23 Posty · 6266 Wyświetlenia
  • Za późno, już kupiłem Mobil. Czytałem komentarze i wiele osób poleca Mobila.

  • Jestem już po wymianie oleju i wyszło mnie to znacznie mniej, niż w ASO. Ponadto śmiem przypuszczać, a nawet jest prawie pewien, że przy ostatnim przeglądzie gwarancyjnym, nie wymieniono mi oleju, bo teraz był czarny i śmierdział, a nie jeżdżę bardzo dużo. Więc, po konsultacji z moim mechanikiem albo nie wymienili mi w ogóle oleju, albo w beczkach mają szajs. A gdzie takie cuda? GANINEX Katowice. Odradzam. Od początku nie podobał mi się ten serwis. Nigdy więcej!!!! Odradzam!!!

  • Ja już od dawna wiem że Ganinex nie jest dobrym serwisem i to nie tylko w Katowicach. Miałem z nimi też przygodę, ale to jest fiat . I co z tego że inna firma ale serwis i ludzie z serwisu tacy sami. W moim otoczeniu wiele osób ucieka od Ganinex-u z powodów kwalifikacji pracowników i tego że jest drogo.
    Dziwi mnie to że Właściciel/e Ganiniex-u dostali autoryzację na BMW. Ale przy takiej polityce co oni uprawiają to chyba zbyt długo się nią nie nacieszą.
    Ich polityka trwa dość długo i nie wiem jak to się dzieje że jeszcze sobie dają radę na rynku.