Witaj na forum Fabia Club Polska

Skoda Fabia II 1.4 16 v 85 KM

Temat utworzony · 6 Posty · 9218 Wyświetlenia
  • Samochód zakupiony po to, by jeździć i nie sprawiać większych problemów. Przy wyborze kierowałem się tym, aby osiągnąć należyty kompromis między niedużymi kosztami utrzymania oraz zapotrzebowaniem na silnik benzynowy (nie lubię ropniaków). Do tego dochodzą rozmiary auta miejskiego i zaufanie do produktów grupy VW za rozsądną cenę.
    Koniec końców, wybór musiał być właśnie taki.

    Garść szczegółów:

    [b]Model:[/b] Skoda Fabia II

    [b]Wersja wyposażenia:[/b] Comfort

    [b]Rok produkcji:[/b] styczeń 2008

    [b]Kolor:[/b] błękitny (katalogowo szary satin)

    [b]Pojemność silnika:[/b] 1390 cm3

    [b]Moc:[/b] 85 KM

    Ciekawostki:
    a) Najmniejsze spalanie średnie zamknęło się liczbą 4.7 l./100 km.
    b) Spaliło się już siedem żarówek...

  • [b]segway[/b], coś skromnie jak dla mnie...Może więcej fotek 😉 <!-- s;) -->

  • najważniejsze, że właściciel zadowolony 😉 Fotek by się przydało więcej :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • [quote="segway"]Ciekawostki:
    ...
    b) Spaliło się już siedem żarówek...[/quote]
    Ogólnie standard. Zawitaj do serwisu niech ci założą "[i]kable oporowe[/i]", ja w 2006 zapłaciłem za komplet do F1 z wymianą 26pln (wpinają tylko dwie dodatkowe złączki między oryginalną kostkę i lampę, 5 min. pracy). Powinni mieć coś podobnego do F2.

    Ogólnie fajne autko, z fajnym silnikiem. 😄 <!-- s:D -->

  • Przeciwmgielne światełka robią robotę i się przydają, choć w przedlifcie i wersjach słabszych (niż 1.6 oraz "tedeikach") tych lampek prawie nie widać z daleka, jak zresztą utrwalono na fotokopii. Po liftingu udało się wyeliminować problem, ale za to wersje biedniejsze widać od razu - bez "foglampek" :dobani: <!-- s:dobani: -->

  • Czekam na więcej fotek 😄 <!-- s:D -->