Witaj na forum Fabia Club Polska

[F2] LPG do Fabii 1.2 12V

Temat utworzony · 26 Posty · 11454 Wyświetlenia
  • U mnie Valtek wyleciał z hukiem spod maski, aktualnie mam listwe Magic Jet, zawory Tomasetto, zbiornik Irene komputer STAG 300 auto od 2008 na LPG żadnego problemu poza wtryskami, które zaczęły klepać i nie dawkowały należycie, ostatnio wymieniałem przewody tylko bo guma poparciała.

  • Ja mam Fabie 1.2 12V mam gaz BRC i przejechane na nim 130tys i zadnego problemu

  • Witam!
    Ja również mam założoną instalację BRC Sequent 24. Założona w lutym tego roku.
    Koszt 2600 zł. i puki co działa bez zarzutu.
    Zastanawiałem sie również nad STAG 300 bodajże + wtryski Hana - koszt instalacji porównywalny do BRC.
    Bardziej przekonał mnie jednak BRC choć koszty serwisu w przyszłości wychodzą nieco drożej niż w innych istalacjach.

  • Ja zamontowałem BRC SEQUENT 24 po 12000 wszystko ok byle tak dalej

  • Witam. Mam Staga 300 w fabii 1.2 12V 2004r. zrobilem 80tys. na gazie drobne problemy z checkiem ale ogolnie ok. Na baku 27l zrobie 400km. Polecam Serwis Auto-gaz Siewierz jak wyregulowali w terenie to mam spokoj z checkiem juz 2 lata.

  • Witajcie, ja mam założoną instalacje LPG Staga konkretnie Q-box plus, wtryskiwacze i reduktor także ze Staga, no i mam problem z zapalajacym się checkiem. Generalnie wszystko działa jak należy, ale zapala się check. Koledzy, którzy pisali, że mieli problemy z checkiem, czego one dotyczyły? U mnie wskazuje na drugą sondę, błąd p2097, ale sonda wymieniana już 3 razy... Dodam, że przy jeździe na benzynie (przejechałem ponad 1000 km) błędy nie wyskakują... Ktoś ma jakiś pomysł?