Witaj na forum Fabia Club Polska

Pletwa rekina

Temat utworzony · 6 Posty · 8078 Wyświetlenia
  • Witam. Kupilem nie dawno nowa antene by zmienic te fabryczna ne cos swiezszego i wygladajacego bardziej cool.
    Czy tak wyszlo to nie wiem bo jeszcze jej nie zalozylem. Znalazlem watek nie dawno o kablach, ktore z niej wychodza.
    Mialem klopot odnosnie dodatkowego przewodu, ktory okazal sie przewodem zasilajacym bo i sama antena wzmocniona jest. Teraz trzeba mi pociacgnac przewod dodatkowy ze stacyjki/kostki radia lub bagaznika gdzie mam tube z dedykowanym wzmacniaczem.
    Powino zadzialac jesli podepne sie pod sygnalowy przewod zasilania wzmacniacza tuby, tak?
    Oczywiscie, by dostac sie do samej podstawy oryginalnie montowanej anteny to misja specjalna by nie uszkodzic i nie pozaginac podsufitki. Jakos dam rade.
    Trzeba mi tylko jeszcze wtyczke zmienic gdyz oryginalna jest jakas inna, dziwna. Ale i to kosmetyka.
    Jak mi sie uda to zalacze fotki bo mi sie nawet udalo ja ladnie okleic w carbon.

  • Witaj,

    Zobacz mój post
    http://fcp.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=10790<!-- l -->
    Radio Swing

    Nie znalazłem gdzie mogłem podpiąć zasilanie, aby dioda na mojej antenie nie paliła się cały czas.
    Na tę chwilę jestem wpięty w zasilanie radia.
    Zasilanie jak masz radio oryginalne pozyskasz z kabla antenowego.
    Radio Swing puszcza zasilanie w kabel antenowy.
    Jak nie masz oryginalnego radia zastosuj separator antenowy, który puszcza nacięcie w kabel antenowy, ale nie w kierunku radia.

  • Hey

    Dzieki za post

    Udalo mi sie dostac przejsciowke RAKU II wtyk na ISO/DIN gniazdo bo obecna antena jest jaczona na RAKU II.
    Przy zakupie pytalem rowniez o zasilanie i to jest ten sam kabel co sygnalowy zasialania do wzmacniacza w bagazniku. Wystarczy, ze sie podepne pod niego i bedzie hulac:)
    Separator mam przy radiu, ktore tez nie jest oryginalnym. Mam JVC KD-R411 i zestaw Mtant-a jako wzmacniaczi tube 12".
    Na oryginalnych glosnikach jakos daje rade choc moglyby byc lepsze. Moze to nastepny projekt.
    Na ten weekend zadanie to ta antena.
    Wrzuce fotki "przed" i "po".
    Pozdro

  • Praca w weekend nie powiodla sie ze wzgledow zdrowotnych ale ktoregos poznego wieczoru udalo mi sie ta pletwe zamontowac.
    Standardowy bat udalo mi sie zamienic na to:
    Osobiscie mam mieszane uczucia.
    Jakie sa wasze opinie?
    Pozdrawiam
    P.S. Nie zwracajcie uwagi na stan samochodu, wiem, ze jest upier ... olony. Brak czasu nawet by umyc

  • nawet niezła i dobrze ze w carbonie ale myslalem ze bedzie to ten model http://www.ceneo.pl/13259993<!-- m --> choc Ta te mi sie widzi..

  • Wlasnie ta proponowana przez Ciebie mi sie nie podoba bo jest popularna.
    Ta wybralem ze wzgledow wizualnych (bo fajna) i unikalnych (nie widzialem pletwy typu BMW na skodach czy innych autach).
    Dzieki za post