Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Temat utworzony · 2963 Posty · 252037 Wyświetlenia
  • To ja może dorzucę coś od siebie - jeśli chodzi o Olusz to mogę zaproponować Zamek w Rabsztynie, z Olkusza kierunek na Wolbrom, ładna okolica ale spocik raczej na wiosnę, w każdym razie polecam,

    http://zamki.net.pl/zamki/rabsztyn/rabsztyn.php<!-- m -->

    Choć widzę że pierwszy nie jestem 🙂

    Są jakieś restauracje tam natomiast nie wiem czy poza sezonem czynne...

  • Krótkie podsumowanie, zebrało się pare miejsc ....

    1. Zamek w Rabsztynie, z Olkusza kierunek na Wolbrom ( od wiosny do jesieni )

    2. Austeria w Sławkowie

    3. Krokus Kraków - cały rok.

    4. Sławków ma zarąbisty rynek - jest tam parking ? jakiś bar ?

    5. Kogutek [parking dla TIRów w lesie] - przy DK 94

    6. Olkusz, praking pod careffour ( przeważnie pełny ) - a zalety ?

    7. Pogoria ( Dąbrowa Górnicza ) - dojazd jest nie za dobry jadac przez osiedla domkow

    8. zamek w Siewierzu - parking wielki, okolica piękna... i cichutko bo lekko na uboczu - sezon letni

    9. Parking podziemny IKEA Katowice.

    10. Parking przy lotnisku Muchowiec - knajpa Odlot

    Silesia ( SCC) w weekend odpada ... tam cięzko zaparkować jednym wozem, a co dopiero kilkoma w grupie.

    jeszcze jakieś pomysły ?

  • [quote="kapi"]Krótkie podsumowanie, zebrało się pare miejsc .... [/quote]

    1. Zamek w Rabsztynie, z Olkusza kierunek na Wolbrom ( od wiosny do jesieni ) - zimą można pod warunkiem dobrej pogody i zaopatrzenia chociażby w termosy 🙂 <!-- s:) -->
    2. Olkusz, praking pod careffour ( przeważnie pełny ) - a zalety ? => McDonalds 🙂 i po drugiej stronie kerfura też się znajdzie jakiś parking
    3. Pogoria ( Dąbrowa Górnicza ) - dojazd jest nie za dobry jadac przez osiedla domkow - Można zorganizować zlot w bardziej znanym miejscu i się przemieścić
    4. Parking podziemny IKEA Katowice. - zawsze dobry, i kawa gratis dla posiadaczy karty IKEA Family 😄

    2, 3, 4, 5, 8 => chętnie się zapoznam 🙂

  • [quote="kapi"]Krótkie podsumowanie, zebrało się pare miejsc ....

    1. Zamek w Rabsztynie, z Olkusza kierunek na Wolbrom ( od wiosny do jesieni )

    2. Austeria w Sławkowie

    3. Krokus Kraków - cały rok.

    4. Sławków ma zarąbisty rynek - jest tam parking ? jakiś bar ?

    5. Kogutek [parking dla TIRów w lesie] - przy DK 94

    6. Olkusz, praking pod careffour ( przeważnie pełny ) - a zalety ?

    7. Pogoria ( Dąbrowa Górnicza ) - dojazd jest nie za dobry jadac przez osiedla domkow

    8. zamek w Siewierzu - parking wielki, okolica piękna... i cichutko bo lekko na uboczu - sezon letni

    9. Parking podziemny IKEA Katowice.

    10. Parking przy lotnisku Muchowiec - knajpa Odlot

    Silesia ( SCC) w weekend odpada ... tam cięzko zaparkować jednym wozem, a co dopiero kilkoma w grupie.

    jeszcze jakieś pomysły ?[/quote]

    zostaje jeszcze bielsko-tez tam jakis spocik byl...
    proponuje rynek w Andrychowie tez dobra miejscowka i ryneczek w Zatorze...

  • Co do Sławkowa- na Rynku jest sporo miejsc do parkowania i sama Austeria mieści się przy nim. Miejscówka całoroczna.

  • Co do Pogorii, to tak wcześniej myślałem żeby zebrać wszystkich w jednym miejscu i tam pojechać. Sławków może być, tylko trzeba się zdecydować na konkretną miejscówke a najlepiej zrobić głosowanie 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="Stig92"] trzeba się zdecydować na konkretną miejscówke a najlepiej zrobić głosowanie 😄 <!-- s:D -->[/quote]
    do tego zmierzamy....

    jeszcze jakies propozycje miejsc ?

    ustalimy jedno stałe miejsce ( albo 2 - na zmiane) o stałej godzinie. i bedzie ok.

    myślę, że jest to słuszne rozwiązanie - ktoś bedzie chciał przyjechac, nie musi szukać gdzie....

    na dniach zbuduje ankiete i bedziemy głosowac. :cwaniak:

  • jakk ma byc jedno miejsce to pasowalo by po srodku miedzy krk a kato bo tak to jedna strona bedzie mialal pod gorke a na te nasze kilka autek to parkingu wielopoziomowego nie trzeba...

  • witam mam pytanie bedzie ten spot teraz jakoś ??

  • Jeśli chcecie parking i fajne miejsce to zapraszam do nas do Gliwic, pod Radiostację.

    Ostatni Gliwicki spot pomieścił nam z 2 samochodów i jeszcze było sporo miejsca 😉 Na miejscu jest pizzeria, można usiąść.

    Jeśli po środku ... to dostosuję się do większości, nie znam za dobrze terenów od Jaworzna na wschód - poza autostradą ;D

  • [b]mari0[/b] a w Jaworznie jakie tereny znasz? :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • Panowie wiosna tuż tuż moze pomyslelibyśmy o jakimś spociku? Ja jestem za 😄 <!-- s:D -->

  • właśnie bo ankieta ankietą zresztą ankiety nowej nie ma to może by jakiś spot zanim coś ustalimy

  • no i spota nie bedzie 🙂 bo zainteresowanie duże 🙂 <!-- s:) -->

  • zawsze można się umuwić w 2 hehhe 😄 <!-- s:D -->

  • można, ale większą grupą raźniej.
    ja w ten weekend nie dam rady.
    może później ?

  • Ja wstępnie też bym się pisał tylko nie wiem czy akurat będę miał czas. Jak zostanie ustalony termin spotu to dam znać czy będę, czy nie. 🙂 <!-- s:) -->

  • To może póki co zostańmy przy "starych" ustaleniach" i teraz nie wiem czy wypada spocik w Krakowie czy w Katowicach? :niepewny: <!-- s:niepewny: -->

  • Teraz powinien być w Kato 🙂 <!-- s:) -->

  • żarło żarło i zdechło :wsciekly: <!-- s:wsciekly: -->