Witaj na forum Fabia Club Polska

Gwizdki odstraszające zwierzęta

Temat utworzony · 7 Posty · 2640 Wyświetlenia
  • Witam! Jak w temacie co o nich sądzicie? Czy to działa? Ma ktoś to zamontowane w swoim pojeździe???

  • Witam dojeżdżam do pracy 45 km z czego 20 przez lasy gdzie zwierzynka lubi przebiec przez drogę. Kolega kiedyś mi przyniósł tak owe gwizdki. Od tamtego czasu zauważyłem że zwierzyna reaguje na te gwizdki. Ale czasami różnie ras przeleci i na poboczu zagląda co się dzieje a raz miałem sytuację że staneła jak wryta na środku drogi. 😕 <!-- s:/ --> więc nie wiem czy pomagają czy mogą zaszkodzić.

  • Gadżet, który czasami powoduje tzw " zaciekawienie" zwierzęcia, które czasami jest silniejsze od strachu i wtedy jak pisze Michał zamiast zwierze uciekać, to próbuje zlokalizować źródło.

  • swego czasu miałem to do motocykla zakładać ale mogło by więcej szkód zrobić jak pożytku, lepiej zdjąć nogę z gazu w zalesionych miejscach 🙂 <!-- s:) -->

  • Był kiedyś przeprowadzany test w TVN Turbo, okazało się, że to tylko gadżet. :zdegustowany: <!-- s:zdegustowany: -->

  • [quote="ushu"]swego czasu miałem to do motocykla zakładać ale mogło by więcej szkód zrobić jak pożytku, lepiej zdjąć nogę z gazu w zalesionych miejscach 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    i zachować szczególną ostrożność przede wszystkim na drogach w okolicach lasu 😉

  • [quote="Hose"]Gadżet, który czasami powoduje tzw " zaciekawienie" zwierzęcia, które czasami jest silniejsze od strachu i wtedy jak pisze Michał zamiast zwierze uciekać, to próbuje zlokalizować źródło.[/quote]
    dokladnie.i zatrzymuje sie na srodku drogi..zalezy od zwierzecia tez..