Witaj na forum Fabia Club Polska

Problem ze zbiornikiem do spruyskiwaczy

Temat utworzony · 5 Posty · 3346 Wyświetlenia
  • Dobre pytanie!! Nigdy sie nie zastanwialem, tylko lalem, jak jest duzo to widac go w rurce biegnacej do zbiorniczka, ale samego zbiorniczka i jego stanu to chyba nie widac

  • Odmierz 2 litry, nastepnie z tych dwóch litrów nalej do zbiorniczka i z tego co Ci zostanie wylicz ile Ci wlali. Jeśli mas spryskiwacze reflektorów to zbiornik ma 3.5 lub 4 litry. Dokladnie nie wiem.

  • Ja leje zwyczajny plyn, kupowany w hipermarkecie

  • Polecam koncentrat szela.drogi ale fajnie myje i nie smierdzi brynem :evil: :evil: :evil: :evil: <!-- s:evil: -->

  • [quote="lysyy"][quote="MirekS"]Odmierz 2 litry, nastepnie z tych dwóch litrów nalej do zbiorniczka i z tego co Ci zostanie wylicz ile Ci wlali. Jeśli mas spryskiwacze reflektorów to zbiornik ma 3.5 lub 4 litry. Dokladnie nie wiem.[/quote]

    jak sa spryskiwacze reflektorow to zbiorniczek ma dwie pompki i 5 litrow pojemnosci. a w innym przypadku do zborniczka powinno wejsc 2,5 litra plynu (i jest 1 pompka).[/quote]
    Nie byłem pewny zbiorniczka z spryskiwaczami, więc sorki za błąd. Natomiast mam oszukany zbiornik, bo u mnie wchodzi 2 litry, o 2.5 mogę pomarzyć. Być może były dwa rodzaje.