Witaj na forum Fabia Club Polska

Uruchamianie wycieraczek przy spryskiwaniu

Temat utworzony · 3 Posty · 1270 Wyświetlenia
  • Witam .
    Bardzo drażnilo mnie i drażni dalej samoczynny start "przyschniętych"wycieraczek w momencie uruchomienia pompki spryskiwacza. Czy jest jakaś możliwość odzielenia tych czynności (spryskuję a potem uruchamiam wycieraczki). Póra by mnie pochwalily :hurra: <!-- s:hurra: -->
    Powodzenia

  • polej szybe wiadrem wody... wiadomo ze nie. mozesz dluzej trzymac wlacznik do spryskiwaczy wtedzy troszke ci sie wody uzbiera na wycieraczkach a jezeli chodzi ci o to zeby nie byly suche w miejscu gdzie pioro styka sie z szyba to pozostaje ci odchylenie wycieraczek i ich zmoczenie... troszke glupie pytanie zadales...

  • Witaj "astony" !

    Mam to samo - w moim starym PN atu - przeskoczyłem to przez zastosowanie przekaźnika
    typu "NC" normalnie zwarty (czerwony) i dodatkowego włącznika pompki. Problem polega na tym że włączając spryskiwacz informujemy sterownik o tym fakcie - a on za nas włącza pióra.
    "Diabeł" tkwi tylko w tym że w "atu" pompka i przewody są na wierzchu- a w naszych obecnych autkach trochę to pochowali.Ale może kiedyś biomet mi będzie sprzyjał i temat przeskoczę.

    omron