Witaj na forum Fabia Club Polska

[F2] Pomoc w doborze licznika MAXI-DOT

Temat utworzony · 7 Posty · 5993 Wyświetlenia
  • Witam.Jak w temacie mianowicie potrzebuje pomocy w doborze licznika MAXI-DOT.Moj licznik ma oznaczenie 5J0 920 900B (V2823466). Szukajac w internecie znalazlem licznik z maxi-dot ale od diesla 5J0 920 940D sa rownierz liczniki o oznaczeniu 6Y0920981M,6Y2919860C.I moje pytania

    1.czy musze szukac licznikow o takich samych poczatkowych numerach?

    2.czy musze zmieniac modul komfortu(5J0959433) czy przeprogramowac?

    3.czy zmieniajac licznik 6Y0...musze zmienic modul komfortu

    Pozdrawiam.Z gory dziekuje

    PS.Jezeli temat jest w nieodpowiednim dziale to prosze go o przeniesienie w odpowiedni dzial.

  • tak licznik potrzebujesz przedliftowy benzynowy 5J0920841B
    modul komfortu 5J0959433A
    jesli niemasz komputera pokladowego potrzebujesz jeszcze
    lucassy (przelaczniki) 7H0953503BL
    oraz czujnik temperatury 1J0973702

  • [quote="jozziCZ"]tak licznik potrzebujesz przedliftowy benzynowy 5J0920841B
    modul komfortu 5J0959433A
    jesli niemasz komputera pokladowego potrzebujesz jeszcze
    lucassy (przelaczniki) 7H0953503BL
    oraz czujnik temperatury 1J0973702[/quote]

    Czy wiesz może jak to jest z wersją po FL? Jaki powinien być moduł komfortu pod maxi-fota, kiere multi, doświetlanie, ogólnie taki na wypasie?
    W katalogu skody jest tempomat. Ponoć w zestawie jest moduł komfortu ale nie wiem jaka wersja...

  • [b]jozziCZ[/b] po tej numeracji znalazlem licznik ale jest on w km/h a ja potrzebuje w milach poniewaz mieszkam w Belfascie a co do modulu i przelacznikow to mysle ze nie bedzie zadnej roznicy czy to beda od anglika lub jakiegos europejskiego samochodu

  • Kiedyś dobierałem numer licznika z MAXI DOT'em do siebie i powiem tak: jest tego tyle wariantów, że bez sprawdzenia numerów w ETCE nie kupowałbym.

  • [b]zlloty[/b] mam program etka w wersji 7.0 ale tam nic niemoge znalezc moglbys mi jakos podpowiedziec jak mam to zrobic i jak poszukac tych nr.licznika

  • [quote="ensai"]Czy wiesz może jak to jest z wersją po FL? Jaki powinien być moduł komfortu pod maxi-fota, kiere multi, doświetlanie, ogólnie taki na wypasie?
    W katalogu skody jest tempomat. Ponoć w zestawie jest moduł komfortu ale nie wiem jaka wersja...[/quote]
    wersja fl jest troszke inaczej skonstruovana , brak wogule modulu komfortu , jest tylko bcm , najlepiej zaraz kupic najwyzsza wersje . FL ma wiele mozliwosci dorobienia roznych bajerow , wiecej moze prze wiadomosc 😉 bo to na baaaaardzo dlugo 😉 <!-- s;) -->

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 27-08-2012, 19:16[/i] ][/size]
    [quote="dadi1032"]po tej numeracji znalazlem licznik ale jest on w km/h a ja potrzebuje w milach poniewaz mieszkam w Belfascie a co do modulu i przelacznikow to mysle ze nie bedzie zadnej roznicy czy to beda od anglika lub jakiegos europejskiego samochodu[/quote]

    musze zerknac , do Etki 😉 przelaczniki pisalem tylko w przypadku jak by ci brakowal komputer pokladowy , ale mam wrazenie ze numerlicznikow rozni sie tylko dodatkowa literka na koncu dodaje sie G