Witaj na forum Fabia Club Polska

[F2] jakie radio fabryczne

Temat utworzony · 9 Posty · 15947 Wyświetlenia
  • Czy do fabki 2009 która nie miała radia fabrycznego tylko zwykłe radio 1DIN można wsadzić radio Swing lub Dance na zasadzie plug&play?
    Oczywiście z odpowiednią ramką do konsoli 🙂 <!-- s:) -->

  • mysle ze jak wymienisz ramke i zakodujesz radio w kompie to bedzie smigac 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Havier"]mysle ze jak wymienisz ramke i zakodujesz radio w kompie to bedzie smigac 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    czyli jednak bez podpięcia do kompa się nie obejdzie ?

  • [b]bigstanley[/b], na moje instalacja jest wyprowadzona na modele radia oferowanego dla F2.Instalacja jest standardowa, bo przecież jak kupujesz auto to możesz zamówić je z radiem fabrycznym zamontowanym w Cz, lub bez radia i dokupić je w serwisie i założyć na miejscu u dealera w PL.Różnica powstaje tylko w kosztach...

  • [quote="bigstanley"][quote="Havier"]mysle ze jak wymienisz ramke i zakodujesz radio w kompie to bedzie smigac 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    czyli jednak bez podpięcia do kompa się nie obejdzie ?[/quote]
    OBEJDZIE SIE
    ja kupilem radio i konsole 2din na allegro
    ramke w ASO
    podlaczylem radio (wszystko pasowalo) wklepalem kod radia i wszystko dziala, nawet czujniki parkowania tyl wyswietlaja sie w radiu
    po roku podlaczylem laptopa i wyskoczyly 2 bledy zwiazane z tylnymi glosnikami ktorych nie mam
    radio DANCE z mp3
    a i wszysto kosztowalo mnie 550zl a nie jak w salonie 1200
    teraz DANCE sa troche tansze wiec wyjdzie taniej jeszcze

  • [quote="and62"]OBEJDZIE SIE
    ja kupilem radio i konsole 2din na allegro
    ramke w ASO
    podlaczylem radio (wszystko pasowalo) wklepalem kod radia i wszystko dziala, nawet czujniki parkowania tyl wyswietlaja sie w radiu [/quote]

    DOKŁADNIE tak samo zrobiłem i potwierdzam, wszystko śmiga jak trzeba,
    Po wielu poszukiwaniach trafiłem na radio BLUES (wymontowane z Fabii RS '09) i dzięki temu została jeszcze mała pułeczka pod radiem, której normalnie w konsoili 2din nie ma (w konsoli 1 din jest)

    A z ciekawości zapytałem w ASO o radio Beat (ponieważ wymiarami jako jedyne pasuje do konsoli 1din) i nowe w ASO kosztuje 1086PLN !!! a to tylko radio bez żadnego odtwarzacza 🙂 <!-- s:) -->

  • Panowie , niestety sa dwa rodzaje podlaczen , standardowa vw typ most (dla Fll przed lift can 1.6 , po lift can 2.0 ) albo standardowe kostki iso , obie dwie wersje montowane w ŠA MB.

  • Zapomniałem się w końcu pochwalić. Udało mi się wyszukać radio Blues w niemal idealnym stanie za 350PLN. Do tego konsola środkowa ~100(nie pamiętam już) i wszystko plug&play i śmiga aż miło. I nawet mała pułeczka pod radiem została 🙂 <!-- s:) -->

  • Panowie,
    Czy ktos próbował, czy się da "dorobić" usb do radia blues omijając MDI? Czy jedyne wyjście to MDI lub radio typu bolero 😉 <!-- s;) -->?