Witaj na forum Fabia Club Polska

Czerwone obroty - tak czy nie ?

Temat utworzony · 5 Posty · 3625 Wyświetlenia
  • Temat ten byl poruszany (domyslam sie) nie raz (lecz jeszcze nie tutaj:) . Nie mniej jednak interesuje mnie Wasza opinia, jako posiadaczy tego samego modelu auta:) Zapraszam do glosowania i wyrazania opinii na ten temat poniewaz spotkalem sie z opinia, ze producent przewidzial tak wysokie obroty dla silnika i nie szkodza mu one.

  • Nie jestem zwolennikiem jazdy w "czrwonej strefie" ale czasami 3ba "przedmuchac zawory" 😄

  • No tak.. Spadek mocy + wycie lecz, czy taka jazda szkodzi naszemu silnikowi?? Czy ma to wplyw na spadek mocy podczas dalszej eksploatacji auta?
    P.S.
    Bardzo przepraszam za umieszczenie ankiety w "czat" ale po prostu nie zajarzylem koncepcji tematu "czat" w anietach...nie chcialem balaganic😢

  • powiem tylko ze NIENAWIDZE burakow w BMW. cfaniak ma BMW za 30 tys i dres i mysli ze wielki z niego kozak. wiekszosc fabii jest wiecej warta niz ten shit !! jak mialbym juz kupowac BMW to tylko nowy model a jezeli niebyloby mnie na to stac to za te pieniadze jest wiele fajniejszych autek z dobrymi silnikami...ja jestem zdania: male ale jare !! jest maly ale i tak zleje ci "pupe" ;] ...ale to tylko moje zdanie

  • Popiream w stu orocentach ,
    Co z tego że to beta i zobacz jak dostały w dupe na ćwierć mili, nawet od probe 😄 😄 <!-- s:D --> 😎