Witaj na forum Fabia Club Polska

[Inne] środki do prania

Temat utworzony · 6 Posty · 5221 Wyświetlenia
  • Mam F2 która ma podgrzewane fotele.
    Chciałbym wyczyścić we własnym zakresie tapicerkę.Problem polega na tym, że mogę tego dokonać tylko suchymi środkami piorącymi.
    W związku z tym czy może ktoś mi doradzić jakiego środka użyć?
    Może ktoś już coś takiego robił.
    Przejrzałem posty z tematu "pranie tapicerki" jednakże nie znalazłem nic na temat środków suchych.
    Jeśli temat był już poruszany proszę o namiar.

  • ja mam podgrzewane fotele i prane są tradycyjnymi metodami na mokro 😉 <!-- s;) --> Nie mniej jednak w sprawie prania proponuje się zwrócić do naszego eksperta w tych sprawach - [b]MARKO [/b];)

  • Są jakies cuda w aerozolu których nie stosowałem. Polecić mogę pranie PIANĄ które nic nie uszkodzi ze względu na małą zawartość wody. Pranie Ekstrakcyjne strasznie przemacza praną powierzchnię. PoGOOGloj sobie pranie pianą + miasto w którym mieszkasz. Ja też mam podgrzewane fotle i piorę swoje bez żadnego ryzyka.

  • [quote="dr O."]ja mam podgrzewane fotele i prane są tradycyjnymi metodami na mokro 😉 <!-- s;) --> Nie mniej jednak w sprawie prania proponuje się zwrócić do naszego eksperta w tych sprawach - [b]MARKO [/b];)[/quote]

    a jak z zaciekami nie pojawiły Ci się po praniu na mokro?

  • wszystko zależy jak je wypierzesz i czy dobrze zostanie wyciągnięta woda z pianą 😉 u mnie zacieków nie ma mimo jasnej tapicerki 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="dr O."]wszystko zależy jak je wypierzesz i czy dobrze zostanie wyciągnięta woda z pianą 😉 u mnie zacieków nie ma mimo jasnej tapicerki 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Ja mam coprawda ciemną tapicerkę ale bardziej niż zacieków boję się uszkodzenia spiral grzejnych w fotelu.