Witaj na forum Fabia Club Polska

[Inne] Przyciemnianie szyb - temat zbiorczy

Temat utworzony · 164 Posty · 53395 Wyświetlenia
  • Dzwoniłem... tył za 380zł najbliższy termin 16 czerwca folia 3M czas zakładania 3.5h

  • [quote="manii"][quote="Bagsiu"]Bo u kogoś siedziałem w Fabi Chyba SG rejestracja. to było fajnie ciemno [/quote]

    to tam tez byla impreza?? a nikt nie wolal... :zahipnotyzowany: <!-- s:zahipnotyzowany: -->

    ciemne szyby w kombii dobra rzecz tylko mi tu Bagsiu nic nie pisz o zamianie auta bo :killer: [/quote] Obejrzałem Dzisiaj Peugota;) Siadłem do niego 😄 i to nie to. Kij z tym drzwiami jak trzeba sie lekko garbic do niego wchodząc;) Lekki lifting zrobie do następnego zlotu może was zaskocze;) zdjęc nie bd dodawał 😉

  • Dzwoniłem [url=http://www.carsolar.com.pl/?link=kontakt]TUTAJ[/url] oddział w Bielsku Białej cena za tył 240zł, podawał jakieś 5 firm folii ale nie mają 3M, czas realizacji 3h

    w tej firmie ma kolega [b]anubis[/b]

  • 240zł ale w combi ??:D dają jakiś certfikat albo cuś. Nie wiem jak to jest z Policemanami;) I co to za folia 3m:D

  • [quote="Bagsiu"]240zł ale w combi ??:D dają jakiś certfikat albo cuś. Nie wiem jak to jest z Policemanami;) I co to za folia 3m:D[/quote]
    to jest cena za hatchback'a co do certyfikatu nie wiem a folia 3M to jest najwyższa połka...

    a co do miśków to do tyłu Ci sie nie mogą doczepić chyba..

  • Zaraz zadzwonie bo ja mam combi;)

  • Ja w sensorze dostałem certyfikat.

    A pytaliście o grupowy czy coś spuszczą? Ja mam qmpla który też by się pisał, to już macie 3 osoby, jeszcze dwie i może coś spuszczą z ceny

  • Voytaz a jaką ty masz folie?:D

  • 3M 95%

  • [quote="zdono"]Dzwoniłem TUTAJ oddział w Bielsku Białej cena za tył 240zł, podawał jakieś 5 firm folii ale nie mają 3M, czas realizacji 3h

    w tej firmie ma kolega anubis[/quote]

    robilem u nich dwa auta tyle ze w krk dawalem auto bo blizej profi robota zero poprawek rys itp tak ze moge polecic

  • Mani a ty jaką folią robiles? i 2 pytanie do cb:) gdzie obniżałes auto ?:D Chodzi mi o sprężyny gwint se jak narazie daruje;)

  • Ja w K-cach całe auto 450 zł 🙂 <!-- s:) -->

    ps. miśki tylko przyczepiają się do przednich tył ich nie interesuje 😉

  • I tak wam dopiero moje zmiany pokaze na zlocie:) może się uda wszystko zrobic;)

  • [quote="manii"][quote="zdono"]Dzwoniłem TUTAJ oddział w Bielsku Białej cena za tył 240zł, podawał jakieś 5 firm folii ale nie mają 3M, czas realizacji 3h

    w tej firmie ma kolega anubis[/quote]

    robilem u nich dwa auta tyle ze w krk dawalem auto bo blizej profi robota zero poprawek rys itp tak ze moge polecic[/quote]
    To oboje dawaliście w Krk.. Ciekawe jak w Bielsku robią.. ale jutro jadę do Skody wiec podjadę tam i się dowiem co i jak..

  • [quote="Bagsiu"]Mani a ty jaką folią robiles? i 2 pytanie do cb:) gdzie obniżałes auto ?:D Chodzi mi o sprężyny gwint se jak narazie daruje;)[/quote]

    folia 35% grafit (czy jakos tak) tylko to zalezy od firmy (marki) folii

    springi to Eibachy -35 proponuje zalozyc i autko na komforcie niewiele straci a na wygladzie zyska wiele...

    [quote="zdono"]To oboje dawaliście w Krk.. Ciekawe jak w Bielsku robią.. ale jutro jadę do Skody wiec podjadę tam i się dowiem co i jak..[/quote]

    krk a bielsko to ta sama firma i ci sami ludzie(tak bylo dawniej) tylko ustalasz termin i miejsce gdzie dostarczasz auto ja bylem zadowolony

  • [quote="manii"]
    krk a bielsko to ta sama firma i ci sami ludzie(tak bylo dawniej) tylko ustalasz termin i miejsce gdzie dostarczasz auto ja bylem zadowolony[/quote]

    Byłem dzis w Bielsku w ich siedzibie.. i nikogo tam nie było.. zadzwoniłem i gosciu powiedział ze jest aktualnie właśnie w Krk i umowiłem sie na 13-tego (poniedziałek) w Bielsku.. 340zł za tył

  • no wlasnie jak widac to nic sie nie zmienilo mam nadz ze jakosc tez nie jak zrobisz to daj fotki..

  • [quote="manii"]no wlasnie jak widac to nic sie nie zmienilo mam nadz ze jakosc tez nie jak zrobisz to daj fotki..[/quote]
    Ja tez mam nadzieje ze do jakości nie będę miał zastrzeżeń.. foty oczywiście dodam.. 🆗 <!-- s🆗 -->

  • No wlasnie dodaj foty;) Ja sie zastanawiam co po wyplacie kupic;) czy car audio zrobic;) Czy szybki 😄 + pierdoły do środka;) Muszę za rok pokazac ludziom jak ma grac Car AUdio 😉 😄 Co powiecie o Firmie Peiying warto zainwestowac w wzmacniacz? wiem że to nie tu 😉 <!-- s;) --> ALe słyszałem o tej firmie dużo dobrego.

  • [quote="Bagsiu"]...Co powiecie o Firmie Peiying warto zainwestowac w wzmacniacz? wiem że to nie tu 😉 <!-- s;) --> ALe słyszałem o tej firmie dużo dobrego.[/quote]

    Proszę nie robić :offtopic: zapraszam do tematu Car Audio 🙂