Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] PRZY 40-50 K/MH DELIKATNIE KIEROWNICA SZARPIE LEWA-PRAW

Temat utworzony · 21 Posty · 2038 Wyświetlenia
  • SŁUCHAJCIE, DZIŚ JEST STRASZNIE ZIMNO....

    Muszę to przełożenie kół przełożyć, na dodatek coś mnie rozbiera a nie chcę się dorobić jakiejś grypy albo anginy.

    Natomiast garaż mam zajęty przez duperele. 😕 <!-- s:/ -->

    Postaram się to zrobić jutro albo Poniedziałek. Chociaż jestem człowiekiem zaciętym do takich zajęć więc myślę ze jutro wezmę się za to. 🙂

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 31-01-2012, 20:55[/i] ][/size]
    SŁUCHAJCIE !!!!!

    NOOOO..... NIE DA RADY :zly:

    TA POGODA SIĘ WŚCIEKŁA. MUSI TROCHĘ ODPUŚCIĆ BO NIE ZAMIENIE TYCH KÓŁ. :zly:

    Jestem zawzięty na takie sprawy , ale uwierzcie mi, wziołem na podnośnik Fabkę i zaczołem odkręcać śruby ale tego zimna nie wytrzymałem. :zdegustowany: 🆗
    Odpuściłem

    Obiecuję ze dam znać jak tylko do tego się zabiorę.

    Pozdrawiam

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 10-02-2012, 20:43[/i] ][/size]
    Wtajcje w dalszym Ciągu.....

    Słuchajcie ... Zawziołem się i wczoraj wymieniłem te koła przód - tył.
    Efekt .....
    Nie bije już tak kierownicą i to jest tak ze zależy kiedy... :kwasny:
    Ja już zwariowałem....., ale wydaje mi się ze przełożone koła mogą też bić skoro nierówno jest z tyłu to też bije z przodu.
    Ciągnie tył, to i przód daje we znaki.
    A mianowicie bije mnie lewo-prawo prawie nieodczuwalnie, ale widzę dużą różnicę ze jednak bije nieodczuwalnie.
    Jutro biorę podnosnik lepszy, i sprawdzę czy nie jest scentrowana Alu Felga lub z oponą może być coś nie tak. 😕 😕 😕
    Co wy na to ??????

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 10-02-2012, 20:50[/i] ][/size]
    aaaaaa i jeszcze jedno.... :kwasny:
    Myślę ze to opny są winne lub felgi :chytry:

    Ale jak nie to, to odpuszczam...... :mad: :mad: :mad:

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 11-02-2012, 18:39[/i] ][/size]
    Chłopaki !!!!!

    Chyba zrobione....
    Poprostu wyważyłem jeszcze raz wszystkie koła i jest ok.
    Poprzednio wyważanie kół robiłem w Nur auto i lipa była lipa. Panowie chyba mają zły sprzęt do wyważania.
    Pojeżdzę trochę to powiem czy to w 100% dało radę ale myślę ze tak. Na razie jechałem z kilometr do domu od oponiarza i jest ok.

    ALE powiem tak ze jednak tą kierownicę ciągnie bardzo delikatnie w prawo, muszę teraz się tym zająć ale jak miałem Golfa IV i Audi A4 była podobna sytuacje i nie robiłem tego poprostu Olałem To.

    A teraz przyjrzę się temu dalej....

    Pozdrawiam