Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Sprawdzenie logów FABIA RS

Temat utworzony · 25 Posty · 9543 Wyświetlenia
  • ja mam pytanko co do tego programu

    1. kopci mocno?
    2. zwiększane było doładowanie turbiny?
    3. wykonywana była większa liczba pomiarów jeśli tak to czy ten wykres wyszedł za pierwszym razem, czy po kilku próbach z rzędu w niewielkich odstępach czasu? Ewentualnie, czy po kilku próbach liczby spadały co do wartości?
  • 1

  • Ciężko coś powiedzieć, bo trochę dziwnie jest to robione. Jeszcze nie spotkałem się z takim czymś żeby przez "internet" tuningować w ciemno dane autko bez żadnej próby, czy na to na drodze, czy na hamowni. Zgraj logi tak jak pisze [b]kapi[/b] i może coś wymyślimy, bo trochę dziwnie to wszystko wygląda.

  • 1

  • [quote="dr O."] nie spotkałem się z takim czymś żeby przez "internet" tuningować w ciemno dane autko bez żadnej próby, czy na to na drodze, czy na hamowni.[/quote]
    ja się spotkałem z czymś takim... niby powszechna praktyka, ale ja nikomu nie polecam....
    [quote="marcinek6291"] jak sie dowiedziałem to w v-techu w kosakowie robią tak samo na dodatek kosztuje tam 1450zł. Ja zapłaciłem 500zł wiecj różnica jest[/quote]
    pozorne oszczędności przerodzić sie mogą w duże koszty...
    jakbyś poszukał, to dołaczając do jakiegokolwiek klubu VAG załapałbyś się na grupowe "czipsowanie". i byłoby taniej i pewniej - możliwe że nawet w v-tech.

    najważniejsze aby właściciel był zadowolony 🆗 <!-- s🆗 -->