Witaj na forum Fabia Club Polska

Co trzeszczy w naszych fabiach.

Temat utworzony · 5 Posty · 1829 Wyświetlenia
  • Witajcie, jak wszyscy wiemy fabia nie należy do klas aut wyższych i materiały które zastosowano w tym samochodzie są często średniej jakości co często objawia się przeróżnymi hałasami, skrzypieniami itp.
    Chciałem sie zapytać jakie elementy u was najczęściej skrzypią i jeżeli je wyeliminowaliście to w jaki sposób.
    Pozdrawiam!

    [color=#008000]Post edytowany przez Tomuś[/color]

  • podlokietniki w drzwiach
    roleta z tylu
    i czasami tapicerka z drzwiach (jak sa wysokie temperatury) - ale rzadko u mnie

  • Może półka, klapa tylna.Na klapie masz odboje gumowe.Może to.Zobacz też oparcie kanapy też ma odboje.Może coś trzeba podregulować.

  • U mnie trzeszczaly siedzenia. Psiknalem olejem (gestym, do lancuchow rowerowych) na wszystkie metalowe czesci i przestalo. Co do sredniej jakosci materialow w Fabii - to samo maja tansze modele Golfa a trzeszczenia i piszczenia slyszalem tez w Lexusie.
    Jest duzo samochodow gorzej wykonanych niz Fabia.

  • Ja mam problem z tylnymi drzwiami po stronie kierowcy, w momencie kiedy są zamknięte mają lekki luz, tz. moge lekko dopchnąć drzwi i słuchać puknięcie, podczas jazdy po dziurach też to słychać. Trzeszczy coś pomiędzy łączeniami pod szybą a miejscami na nawiew.