Witaj na forum Fabia Club Polska

Tarnów i okolice

Temat utworzony · 3 Posty · 11694 Wyświetlenia
  • TARNÓW AUTO SERWIS
    ul. Gumniska 36A
    33-100 Tarnów
    tel. 014 / 627 45 66
    fax 014 / 627 45 27
    http://www.autobaczek.pl<!-- w -->

    Serdecznie polecam ASO w Tarnowie. Od kilku dobrych lat jeżdżę tam regularnie na przeglądy i ciągle jestem zadowolony. Zawsze dobrze oglądną auto i znajdą każdą usterkę, nie ma żadnych niedomówień. Można sobie popatrzeć jak naprawiają i nikt słowa złego nie powie - to sobie cenie bardzo. Dla klientów darmowy automat z kawą i komp z internetem. Samochód po przeglądzie lub naprawie jest zawsze umyty. Jak to bywa w ASO, nie jest tanio, wiadomo - ale za to jest porządnie i nie ma dziadostwa. Jedyne co mnie zastanawia, to dlaczego zalewają wszystkie silniki Castrolem, a nie np Mobilem? I to ten Castrol taki rzadki diabelnie 5W30, nawet sobie myślę że to jest przyczyną że mi silnik bierze olej - dawno dawno temu jak był Mobil zalany, to ani grama nie ubywało. No ale nie ważne.

    No więc polecam ASO w Tarnowie 🙂

  • Ja również polecam ASO Tarnów. Kiedyś bylem w Krośnie z usterką naprawianą z OC sprawcy. Powiedziałem, że firma z OC chce żeby przesłali kosztorys i wtedy sie wypowiedzą jak z naprawą. Krosno mnie olało, robili łaskę, że w ogóle ze mną gadają. Podjechałem do Tarnowa, a tu inna gadka, goście powiedzieli że biorą auto, po czym na drugi dzień zadzwonili i powiedzieli co zrobią i że po ich stronie jest wyegzekwować od ubezpieczyciela pieniądze. Jak powiedzieli tak zrobili. Auto naprawili mi super, a do tego gratis dorobili mi listewkę pod kolor nadwozia, co mi kiedyś odpadła. Miałem pęknięty wężyk od spryskiwania przedniej szyby, wymienili bez wspominania o nim, a do tego prawe szkło reflektora (pisze o poprzedniej octavii) też im tego nie mówiłem, bo to nie było na liście reklamacji tak jak i listewka. Jedyny minus, to podmienili mi podkładki pod tablicami rejestracyjnymi. Ale wartają późniejszej reklamy. 😉 <!-- s;) -->
    Teraz zamówiłem u nich Fabie i jestem zadowolony z negocjacji cenowych. Naprawdę jestem zadowolony. Nie to co Krosno, tym to bym cofnął autoryzację za podejście do klienta.

  • Polecam. Nigdy nie zignorowali żadnej usterki tłumaczeniem że TTTM. Serwisujemy u nich dwie Skody, ojciec Octavię od 10 lat, a ja Roomstera od roku. Cenowo przystępni.