Witaj na forum Fabia Club Polska

Zasłonki FabiaI

Temat utworzony · 4 Posty · 1239 Wyświetlenia
  • Witam,

    Zastanawiam si e nad kupnem czegoś takiego:

    http://allegro.pl/zaslonki-pod-wymiar-skoda-fabia-1-i3087760293.html<!-- m -->

    Zastanawiam się czy ktoś miał już tym do czynienia, narazie nie myślę o przyciemnieniu szyb bo trochę szkoda mi kasy 🙂 głównie ma to służyć dziecku, wiem że można kupić zwykłe na przyssawkę ale chciałem zainwestować w coś lepszej jakości.

  • Miałem okazję oglądać F2 z takimi zasłonkami i powiem Ci szczerze to nie złe rozwiązanie.Ja u siebie mam przyciemnione szyby i oprócz tego stosuję zasłonki uniwersalne i dziecko ma pełny komfort podróżowania.Jako że szyby są przyciemniane w piecu, nie oklejane folią nie ma problemu również z parowaniem.Wg mnie to b.dobre rozwiązanie.

  • [quote="marcing040381"]Miałem okazję oglądać F2 z takimi zasłonkami i powiem Ci szczerze to nie złe rozwiązanie.Ja u siebie mam przyciemnione szyby i oprócz tego stosuję zasłonki uniwersalne i dziecko ma pełny komfort podróżowania.Jako że szyby są przyciemniane w piecu, nie oklejane folią nie ma problemu również z parowaniem.Wg mnie to b.dobre rozwiązanie.[/quote]

    Mam pytanko dlaczego jeszcze przy przyciemnionych szybach używasz zasłonek?

  • Mnie sie podobają. Troche drogie, ale tez rozawaze ich zakup przed wakacjami.