Witaj na forum Fabia Club Polska

Problem przy adaptacji przepustnicy

Temat utworzony · 3 Posty · 1137 Wyświetlenia
  • Hej. Mam taki problem Mianowice nie mogę wykonać adaptacji przepustnicy po wymianie sterownika silnika. ogólnie problem wygląda tak: odpalam kreci ale nie odpali. wywala błąd 17953 i 17989. zapalam z błędem ok. wyczytałem gdzies na forum vw zeby odpalac z lekko wcisnietym gazem i jest ok bledow nie wywala. albo zrobic adaptacje przepustnicy. taka adaptacje robilem nie raz sobie jak również kolegom wiec robię wszystko ok. wyczytalem kiedys gdzes ze temp zewnetrzna powyzej 10 st musi byc? nie mam garażu ogrzewanego wiec takowej nie osiagam teraz. czy to moze byc blad? kasowalem wart wyuczone i nie moge tez zaadaptowac teraz egr a pomary sa tez ok. w blokach pomiarowych wyskakuja adp ok jak przechodze na nastawy to sa errory. faktycznie moze to zalezyec od zewnetrzej temperatury mimo ze temp plynu 80 st? jesli ktos zna odp prosze mi podpowiedziec:)

  • a sam sterownik dobrze skodowany? bo myślę ze ma zapodane złe wartosci i stąd problem

  • no mysle ze prawidłowo .reczna skrzynia abs i poduszki 00031 kodowanie mam chodz wczesniej ten sterownik mial 00011 moze to byc przyczyna? jak odpalam z gazem to bledu nie ma.