Witaj na forum Fabia Club Polska

Pare pytań

Temat utworzony · 7 Posty · 1501 Wyświetlenia
  • czy ktoś moze polecić elektryka z krakowa lub okolic oczywiscie bliskich

    • czy w wersji run mozna zaprogramować domykanie szyb z pilota
      mam centralny i alarm fabryczny teraz domykam z kluczyka

    • padł mi brzęczyk w zegarach czy ktoś to naprawiał czy opłacalne[ nie mowie oczywiscie o wymianie zegarów ] chodzi mi głownie o sygnale o niewyłączonych światłach czy lepiej podpiąć jakiś brzeczyk

    • elektryczna szyba od kierowcy raz mi działa raz idzie skokami przełącznik jest dobry sprawdzałem [podpiołem nowy] czy moze pada silniczek lub lub jakiś sterownik który jest w drzwiach 😉 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="luty j"]czy ktoś moze polecić elektryka z krakowa lub okolic oczywiscie bliskich

    • czy w wersji run mozna zaprogramować domykanie szyb z pilota
      mam centralny i alarm fabryczny teraz domykam z kluczyka
      [/quote]
      To powinno siedzieć raczej w sterowniku zamka centralnego... czy da się zaprogramować to zależy od sterownika

    [quote="luty j"]

    • padł mi brzęczyk w zegarach czy ktoś to naprawiał czy opłacalne[ nie mowie oczywiscie o wymianie zegarów ] chodzi mi głownie o sygnale o niewyłączonych światłach czy lepiej podpiąć jakiś brzeczyk
      [/quote]
      A światełko w aucie jak zamykasz drzwi kierowcy, gaśnie? Brak informacji o NIEwyłączonych światłach może być spowodowany uszkodzeniem wyłącznika krańcowego w drzwiach kierowcy.

    [quote="luty j"]

    • elektryczna szyba od kierowcy raz mi działa raz idzie skokami przełącznik jest dobry sprawdzałem [podpiołem nowy] czy moze pada silniczek lub lub jakiś sterownik który jest w drzwiach 😉 😉 <!-- s;) -->
      [/quote]

    Może powinno się nasmarować mechanizm podnośnika szyby, to tylko moja sugestia 🙂 Nie wiem czy tak się robi, ale to może być albo silnik albo podnośnik...

  • Co do brzęczyka - nie jest on w zegarach.

    Jest schowany pod deską w okolicach kolumny kierowniczej - z wymianą nie powinno być problemu.

    pozdro

  • [quote="luty j"]czy ktoś moze polecić elektryka z krakowa lub okolic oczywiscie bliskich
    [/quote]

    [url=http://fcp.pl/forum/viewtopic.php?t=664&start=0]Tutaj[/url] masz namiary na naszego elektromechanika klubowego.

  • dzięki za info
    krancówka działa swiatło sie zapala a jestem pewien ze padł brzęczyk poniewaz powiedział mi to własciciel od którego odkupiłem ,kupił ją z salonu i serwisował i w aso zaproponowali mu wymiane całych zegarów poniewaz czesc jest niewymienialna [tak jak krancówka ] koszt chyba około 1000 zł wiec olał ja tez
    wkurza mnie tylko szyba ze chodzi skokami ale z tym smarowaniem to moze dobra myśl poniewaz myłem dzisiaj samochod i szyba zaczeła chodzic wysechł znów skokami

  • 🙂 Nawet gdyby brzęczyk był w zegarach... to nie ma opcji żeby nie można było tego wymienić. Ludzie zmieniają diody podświetlające to równie dobrze można zmienić brzęczyk 😉 <!-- s;) -->

  • W mojej Fabioli na gwarancji też stracił się brzęczyk i Panowie z ASO wymieniali właśnie zegary. Tak bynajmniej napisali na zleceniu naprawy więc kto ich tam wie. Rzeczywiście im najłatwiej jest wymienić cały zestaw wskaźników a nie babrać się z lutownicą i jakimś brzęczykiem.