Witaj na forum Fabia Club Polska

Drżenie auta

Temat utworzony · 4 Posty · 713 Wyświetlenia
  • A ja mam zupelnie inny problem, nie chce zakladac nowego wątku wiec kontynuuje tutaj:

    Podczas gdy auto chodzi sobie na wolnych obrotach czy to na zimnym czy ciepłym silniku w srodku czuc drgania, taki gratisowy masaż... :zawstydzony: <!-- s:zawstydzony: --> dodatkowo wskazówka od obrotomieza leciutko doslownie milimetr moze 2 podskakuje do góry i opada i tak cały czas...przy normalnej jezdzie nic takiego nie ma.

    i wlasnie jak koledzy pisali ze mogą to być poduchy silnika i skrzyni...byłem w ASO i powiedzieli ze te silniki 1,4 MPI 60KM tak maja ze po jakims przebiegu po prostu tak chodzą, nie dałem im wiary i powiedzialem zeby to sprawdzili... oni zadzwonili do jakiegos tam majstra elektro-mechanika ktory stwierdzil ze mozna to zniwelowac ale za gruba kase i nie gwarantuje poprawy... no wiec ja juz nie wiem co z tym zrobic gdyz chyba w ASO przyjzeli by sie poduchom od skrzyni i silnika ale nawet osoby nie bedace expertami motoryzacyjnymi mowią mi ze to poducha od silnika powoduje te drgania...

    i ja juz nie wiem co z tym fantem zrobic...poradzcie cos czy ktos ma Fabie z takim silnikiem i podobnym problemem??? :help:

  • Niestety, TTTM.
    Uzyj szukajki i wpisz "falujace obroty".

  • jak wyzej. Falujace obroty to standart-ew. mozesz przeczyscic przepustnice.
    Darmowy masaz jest w standarcie przy 8v Fabiach i musisz sie z tym pogodzic:)

  • dziekuje koledzy, przepustnica juz dawno przemyta ale efektu nie ma, wychodzi na to ze to tez nie jest guma od silnika...ale ciesze sie z jednej strony ze nie jestem sam i ze u innych też to występuje i ze to standard dla 8v 😛 <!-- s:P -->

    tyle w temacie - sadze ze mozna go juz zamknać.
    pozdrawiam