Witaj na forum Fabia Club Polska

Problem z lusterkami elektrycznymi

Temat utworzony · 6 Posty · 1074 Wyświetlenia
  • Witam.

    jako, ze to jest moj 1 post na forum serdecznie witam wszystkich.

    A co do tematu:
    No wiec pewien czas temu podczas wymijania stuknelismy sie z kolesiem lusterkami na waskiej drodze.
    Tata byl w serwisie a to chyba z 2 lata temu bylo, zrobili nowe lusterko (lewe- bo to te sie rozwalilo), no ale niestety zrobili tak, ze jak sie ustawia obojetnie to czy to, to oba na raz sie ruszaja.... Tacie to nie przeszkadza, bo on ustawil sobie i dobrze widzi, niestety mi nie. Gwarancji juz nie mamy, takze moze sam cos bym pokombinowal.
    I teraz mam pytanie,
    czy trzeba jakos rozkrecic ten panel w drzwiach (tapicerka? czy jak to sie nazywa 😛 <!-- s:P --> ? ) podlokietnik czy cos takiego, czy samo lusterko?
    czy moze przelaczyc jakies kabelki ?
    czy w normalnym warsztacie by dali rade cos takiego zrobic?

    prosze o pomoc i dokladnie wytlumaczenie tematu, bo jestem laikiem.

    pozdr.

  • [b]emwu96[/b], Witamy sie gdzie indziej !!!!!!!!
    W [b]HYDEPARK[/b]

  • Napisalem JEDNO zdanie z grzecznosci, a Ty zwracasz mi uwage....
    Moze przejdzmy do tematu?

    pozdr.

  • [b]emwu96[/b], Grzeczność mówi że najpierw się witamy a potem rozmawiamy.Takie są [b]zasady[/b] i [b]trzeba je stosować [/b]bo robi się bałagan drogi panie.Kropka.

    [glow=red]Też serdecznie pozdrawiam[/glow]
    
  • Widze, ze i ktos ma ten sam problem z lusterkami, co ja. U mnie nie bylo co prawda zadnego uderzenia (choc kto wie) ale rzeczywiscie gdy manetke mam przestawiona na regulacje lewego to ustawiaja sie oba. Szczescie w nieszczesciu ze prawe da sie ustawic, bo inaczej bym ich w zyciu nie zgral. Osobiscie mi to nie przeszkadza, bo da sie wyregulowac, ale przeciez chodzi o to zeby bylo tak jak ma byc. Moze ktos podrzuci, gdzie szukac usterki. Pozdro dla wszystkich.

  • Ja zrobiłem to tak, ze najpierw zrobilem prawe lusterko. Druga osoba mi je mocno przytrzymala pozniej ustawilem lewe. I jest ok.

    pozdr.