Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1 i F2] Kierownice

Temat utworzony · 67 Posty · 59068 Wyświetlenia
  • No wlasnie z RS nie moge nigdzie znalesc za podobna kase. A jakie modele Vw mialy jeszcze 3-ramienna kierownice??

  • Witam może ktoś z klubowiczów wie jak zdemontować poduchę z kierownicy do solidnego obszycia.

  • [quote="jack 07"][quote="MŁODY"]ładnie 🆗 <!-- s🆗 -->
    napisz u kogo obszywałes i ile dałes może komus z naszej okolicy sie przyda :super: [/quote]
    Obszywałem w Gliwicach na Ul.Toruńskiej (tam jest stacja kontroli pojazdów )cena 150 zł można wybrac skórę tz fakture kolor, na giełdzie w Gliwicach można kupić obszyta za 120 zł ale trzeba swoją oddac i tylko jeden fason skóra gładka pozdrawiam :piwo: [/quote]

    A masz jakiś namiar telefoniczny, bo elegancko to wyszło, i sam zaczynam sie zastanawiac 🆗

  • [quote="pl_alf"][quote="sobi"]zarąbiście to wygląda 🙂 <!-- s:) --> 150zł to nie duzo...korzystał ktos z takiej usługi gdzieś w Lodzi ??[/quote]
    Łódź ?? to masz już o rzut beretem do Włocławka - JAVA, sam myślałem o kierownicy i może całej reszcie ale to kupa forsy, na razie chyba poprzestane na kierownicy, jak tylko znajdę chwilkę czasu to podjadę i dam do obszycia[/quote]

    w JAVA wycenili mi telefonicznie obszycie alcantarą na 500zł i 2 tygodnie wcześniej musiał bym się umówić na termin - porażka!

    czy ktoś obszywał nowszy model kierownicy z Fabii II (i Fabia MK I po liftingu) ?
    Ciekaw jestem jak by wyglądało wykończenie w okolicach poduszki powietrznej bo ta kierownica wygląda zupełnie inaczej niż ta z Fabii MK I

  • Orientuje się ktoś jak ściągnąć kierownicę, jak sie odpina, odkręca poduchę :???: <!-- s:???: -->

  • [quote="melony"]Orientuje się ktoś jak ściągnąć kierownicę, jak sie odpina, odkręca poduchę [/quote]
    od spodu kierownicy masz dwa 10mm otwory a w nich na zasadzie jakby kołka wcisnieta poduszke na dwuch trzpieniach metalowch za pomoca lusterka mozesz zobaczyc powinno sie to sciagnac lekko odciagajac poduszke w strone kierowcy

  • dzięki[b]manii[/b], jutro będę walczył

  • tu jest gość co obszywa niedaleko lotniska w Pyrzowicach
    MYSZKOWICE trasa Świerklaniec - Śiewierz

    gg 4871674 tel kont 691678861

    widziałem fotki kierownic wykonanych , gość robi to na codzień wiec .....
    skóra do wyboru itd itp

    miałem u niego robić cały kpl kiera , biegi , reczny ale dostałem orginały w dobrej cenie

    [b]a jak ściągnąć poduche masz tu opisane :[ <!-- s:[ -->/b]

    Fabia Club Polska Strona Główna » GARAŻ » Warsztat mechaniczny » Jak zdjąć poduchę z kierownicy.

  • Dajcie namiary telefoniczne na tych gościa z Gliwic,napaliłem sie jak dzik na szyszki na to obszycie. :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: <!-- s:padam: -->

  • Witam serdecznie klubowiczow. To moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc. Ja natomiast zawsze kupuje skore na kierownice na allegro i musze przyznac ze niezle wychodzi. Co do obszywania to juz chyba mam wprawe bo to juz trzecia kierownica i jak na moj gust niezle wyglada. Teraz zamowilem w kolorze czarnym a nic w popielu. Ladnie kontrastuje i wspolgra z popielatym wykonczeniem tapicerki.

  • Dziś dzięki ładnej pogodzie zrobiliśmy pierwszego wiosennego moda. Efekt na zdjęciach.

  • [b]radekkawa[/b], nie no ladnie wyglada ta biala nitka. Naprawde ok. Obszywales sam czy ktos ci to zrobil.

    Jedna uwaga to ze szkoda ze nie ma odszytych rowniez ramoin ale zdaje sobie sprawe ze to jest strasznie duzo roboty.

    W emidzie w krakowie odszycie calej kierownicy z ramionami to ok 350 zl. Zamawiasz placisz dzwonia potem w sprawie odbioru i masz gotowa kierownice. Nastepenie oni zamieniaja ze soba kierownice i wszystko jest cacy. 😛 <!-- s:P -->

  • Nie no sam to kupiłem na Allegro a obszyła żona :-]. A nitka jest srebrna ;-))
    I to wszystko za 32 zeta.

  • A no to rzeczywsice zaden pieniadz 😛 <!-- s:P --> Duzo sie mordowales z tym obszywaniem??

  • Żonka :padam: <!-- s:padam: --> mi to za nie całą godzinkę obskoczyła.

  • [b]radekkawa[/b], Gratulacje i pozdrowienia dla żony :padam: :padam: :padam: <!-- s:padam: -->
    Ma dziewczyna "ręke"

  • kupiłem taką samą skórkę jak [b]radekkawa[/b] ale z czerwoną nicią ... jak obszyję to zamieszczę foty 🙂 <!-- s:) -->

  • [b]nikon[/b], to takie stwierdzenie ukryte "szukam zony od zaraz??" :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: <!-- s:rotfl: -->

  • [quote="Lord_Nikkon"][b]nikon[/b], to takie stwierdzenie ukryte "szukam zony od zaraz??" :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: <!-- s:rotfl: -->[/quote]

    nie, nie 🙂
    już nawet wykombinowałem że obszyję na odwrotnej stronie aby mieć zamszową kierownicę - coś w stylu Sparco - zobaczymy jak mi to wyjdzie 🙂

  • Jakby co panowie dajcie zdjecia z waszych obszyc bo ja planuje obszycie kierownicy, lewarka i recznego 😉 <!-- s;) -->