Witaj na forum Fabia Club Polska

Osłona klapy bagażnika

Temat utworzony · 6 Posty · 968 Wyświetlenia
  • zdjąłem osłone klapy bagaznika bo założyłem weżyk tylniego spryskiwacza bo spadl i mam problem z założeniem tej plastikowej osłony od której strony nalezy zacząc ją zakładać ?

  • Ja się z tym kiedyś bawiłem i nie jest to łatwa sprawa, nie pamiętam już dokładnie od której strony zaczynałem, ale robiłem to z znajomym, on był odpowiedzialny za jedną połowę ja za drugą. W pojedynkę będzie ciężko.

  • ja sam zakładałem... najciężej jest trafić do dziurki... chyba że ktoś ma wprawę :oczami: 😉 <!-- s;) --> musisz próbować

    Powodzenia

  • Ja zaczynalem od trafienia oslony w miejsca na te niby slupki naokolo szyby. Zdecydowanie najlepiej zapewnic sobie pomoc drugiej osoby chocby po to zeby swiecila latarka do srodka. Mi po wielu probach i przyszczypanych palcach udalo sie ja zalozyc. Choc za pierwszym razem radosc byla zbyt krotka bo podczas wciskania spinek wysunal sie do srodka pasek (ten od zamykania klapy) i spinki wyskakiwaly ze swoich miejsc :mur: <!-- s:mur: --> Jedna do tej pory sobie biega w srodku bo juz odpuscilem.
    A w ogole ten spadajacy wezyk i niechcaca sie zalozyc oslona klapy to nie sa do konca "przemyslane rozwiazania"

  • nie wiem co Wy za osłony w autach macie 😄 <!-- s:D -->

  • W programie mechanik jest tylko urywej zakladania z którego nie wynika odąd rozpocząć zakladnie osłony.Czyli nie ma skutecznego sposobu na bezproblemowe wsunięcie oslony.Zacząłem od lewj strony od wsunięcia do slupka to poniej musialem z prawej strony wyginać aby sie wsunęla do prawego słupka.