Witaj na forum Fabia Club Polska

HAK HOLOWNICZY skoda fabia 1.9 SDI kombii

Temat utworzony · 3 Posty · 2024 Wyświetlenia
  • Tak jak w temacie. Wątek mój dotyczyć będzie montażu haka holowniczego w Skodzie Fabii 1.9 SDI kombii.

    Z racji hobby jakie mam prawdopodbonie będę go musial zamontować za jakiś czas, gdyż mi miejsca w aucie zabraknie. I teraz pytanie takie mam do was:
    czy ktoś zna dobry i w miare niedrogi warsztat w Krakowie, w którym mi to zrobią.

    • jeśli tak to gdzie
      -jeśli tak to jakie to są ceny zakupu części + montażu -->orintacyjnie ( w EMIDII 1505 zł/oryginał, podróbka 820 zł)
      -co dalej trzeba zrobić jak już się go ma. (jakaś ekstra rejestracja, legalizacja itp)
      ---- chyba że ktoś to sam sobie to zamontował i ewentualnie może w tym pomóc (przedostatnia opcja/ostatnia to EMIDIA)

    Dodam iż na haku nie będzie ciągnięta przyczepa kempingowa tylko zwykła mała jednoosiówka w której to ma być przewożona makieta kolejowa. Dzięki za podpowiedzi.

  • Na allegro widziałem po 250-300 zł co do legalizacji to po założeniu przegląd na stacji diagnostycznej ( w Warszawie 35 zł ) i wyprawa do wydziału komunikacji z dowodem rej. zaświadczeniem i kartą pojazdu

  • Witaj Pado !

    Ja kupowałem w ubiegłym roku na Kijowskiej (chyba 270 pln)
    Co najważniejsze - pasował do otworów w podwoziu - dobre wykonanie.
    Montowałem u kolegi w garażu-kanał jest niezbędny.
    Z rejestracją nie ma problemu- jest atest.
    Namiary na firmę produkującą -jak chcesz to na PW -napisz .
    Może nawet w sklepie doradzą Ci jakiś montaż,zapytaj,
    Hak jest odkręcany oczywiście, co prawda nie ocynk ,ale przy odrobinie zadbania
    o niego jest OK.
    omron