Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 325970 Wyświetlenia
  • ja niestety planuje po 14 szkoda :kwasny: <!-- s:kwasny: -->

  • 1.9 TDI jest na pompowtryskach ale jak ktos leje dobre paliwo to przy przebiegu 150tys raczej nie ma powodów do obaw. Ja mam w tej chwili 120 tys i zarówno turbo jak i wtryski sa w bardzo dobrej kondycji (sprawdzane vagiem) Co do klimy to równierz mam wersję comfort i nie mam klimy ( do 2001r tylko w wersji elegance była klima w standardzie - tak mi się wydaje 😉 <!-- s;) --> Spradź dobrze czy przebiej jest prawdziwy bo w niemczech przez 8 lat można spokojnie zrobić 2 razy tyle. A jeżeli chodzi o felgi 17" to myślę, że tragedii nie będzie ale będziesz musiał omijać wszystkie dziury. Osobiście mam 16" i nie zauważyłem wielkiej różnicy w komforcie w stosunku do org.

  • Osobiscie radziłbym Ci dobrze sprawdzić akurat to auto,z uwagi na fakt ze koleś pisze "Samochod bardzo szybki (130KM),a zarazem oszczedny 6/100km,posiada duzy komputer pokladowy,tempomat kontrola trakcji,chalogeny,4x poduszka powietrzna,..... Samochod wersja Comfort przerobiony na RS !! Felgi polerowane 215/35/17 nowe opony!!sportowy tlumik,ale cichutko w srodku,super radio i naglosnienie, Xenony!!!!!." Jak dla mnie za bardzo sie tym podnieca co daloby mi do myslenia że je ktos pizd...ał,każde światła jego. Czaisz o co mi chodzi. i jeszcze ze super naglosnienie.Dziadek nie zamontuje sobie super sprzetu grajacego,jemu wystarcza 2 glosniki z przodu.Ta sama sytuacja jak np. na giełdzie samochodowej. Jesli widzialem że sprzedającym jest koles łysy max 20lat,który przyjechał z trzema kumplami,muza daje na cała gielde a on jeszcze na ogloszeniu pod szybą pisze ze auto ma kopa i z nikim się nie rowna,to domyslam sie jak auto jest dożynane. Mogłby wyslać lepiej swego dziadka,byloby wieksze zainteresowanie. Dobrze je obejrzyj. Czy przypadkiem nie sluzylo ono w niemczech do wożenia całej ekipy na Love Parade .pozdro

  • [quote="slawek"]1.9 TDI jest na pompowtryskach ale jak ktos leje dobre paliwo to przy przebiegu 150tys raczej nie ma powodów do obaw. Ja mam w tej chwili 120 tys i zarówno turbo jak i wtryski sa w bardzo dobrej kondycji (sprawdzane vagiem) Co do klimy to równierz mam wersję comfort i nie mam klimy ( do 2001r tylko w wersji elegance była klima w standardzie - tak mi się wydaje 😉 <!-- s;) --> [/quote]

    ja mam obecnie 146tys i tez auto bez zarzutow sie sprawuje,sprawdzone. wazne by nie lac syfu,opalówki czy oleju z biedronki. TDi nie lubi tego. Co do klimy to gośc tam nie napisał że jest. ja z kolei mam klime,mimo iż mam wersje comfort i auto z 2000r. jedyne co że auto było z angli i moze tam trzepali je w takim wyposażeniu.ktos tez tu miał fabke z belgi czy austri i mial np tarcze z tylu jak ja.

  • Witam serdecznie wszystkich forumowiczów !

    Otóż napiszę krótko - prosze o pomoc i doractwo chce kupic skode FABIE ROK 2000 i w zwyz interesuje mnie wylacznie wersja elegance, i silnik diesla - co powiecie o tych fabiach, jakies wady zalety ? czego sie ustrzegac, na co zwracac uwage i cyz wogole warto zmianiac auto w chwili obecnej jezdze astra II 1998 hatchbag 🙂 <!-- s:) -->

  • Hehe nie wypowiadałem się bo coś ostatnio mam spore tyły w czytaniu postów, ale już nadrabiam.

    Autko mocno zbajerowane i znane mi już, gdzieś widziałem to ogłoszenie.
    Silnik prawdopodobnie ATD, programowo podniesiona moc tzw chip.
    Autko na pompowtryskach jak piszą poprzednicy z tym, że ich ceny nie są aż takie wysokie. Silnik musi mieć zalewany olej do pompowtrysków z oznaczeniem 505, jesli dostaje inny zaliczą szybki zgon, no i paliwko musi być dobre nie jakieś lewe. Ja tankuję na shellu.
    Silniczek trzeba posłuchać jak pracuje tego nie dam rady Ci napisać. Sprawdzić jak przyspiesza, czy turbina za mocno nie wyje.
    Sądząc po wyglądzie tego autka, nie jeden raz przemierzyło ono niemiecką autostradę z gazem opartm o podłogę, co nie wróży zbyt dobrej kondycji turbiny ( tym bardziej, że silniczek wysilony, a turbina seria ) - tu powstaje pytanie czy po tak forsownej jeździe została ona wychłodzona przed wyłączeniem silnika???
    Powiem tak, ja bym się takiego autka nie łapał, bo dziadek nim napewno nie jeździł.

  • Ja jeszcze nie jeździłem, ale mam cichą nadzieję kiedyś spróbować.

  • My jezdzimy z eqipa - jest fajnie :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

    A jeszcze kiedys sprobojcie jazdy na quadzie 😄
    [url=http://img519.imageshack.us/my.php?image=5062008097wb3.jpg][img]http://img519.imageshack.us/img519/6260/5062008097wb3.th.jpg[/img][/url]
    [url=http://img440.imageshack.us/my.php?image=img0554kr6.jpg][img]http://img440.imageshack.us/img440/2638/img0554kr6.th.jpg[/img][/url]

  • Dziś właśnie widziałem na licy qada z rejestracją z tyłu i zdziwiłem się bo do tej pory wszystkie bez.

  • [quote="MirekS"]Dziś właśnie widziałem na licy qada z rejestracją z tyłu i zdziwiłem się bo do tej pory wszystkie bez.[/quote]

    no z naszej eqipy 99.9% zarejestrowane - ulatwia to poruszanie sie np. miedzy torami - jadac po ulicy nie masz stresa :rotfl: <!-- s:rotfl: -->

    A i w miastach i korkach szybciej niz samochodem sie mozna poruszac :hyhy: :hyhy:

  • Młody szkoda ze nie dasz rady. Chyba zebys przełożył urlop :hyhy: Mam 2 wolne miejsca we fabce. Kto chetny!!!!? :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • [b]webmastablasta[/b] przenioslem Twoj temat tutaj. Poczytaj troche, a innych prosze o odniesieniu sie rowniez do zapytania webmastablasta..

  • Jaka skode byście kupili bedąć przy takiej kasie???
    Ja rozważam Scouta lub Octe RS.

  • 90 % odpowie - zadna :hyhy: <!-- s:hyhy: -->
    A tak serio to zostawie sobie moja dla zony, a dla siebie kupie nowa Mazde 6 😄
    Moze jeszcze Fabie Rs sobie sprawie.. Octavia Scout tez niczego sobie wiec tez kupie. Moze ojciec bedzie jezdzil, a jak nie to bedzie na inny dzien tygodnia :hyhy:

  • Ja bym sobie sprawił octavię RS kombi 😄 w piękbym niebieskim kolorku 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="Zygus"]Ja bym sobie sprawił octavię RS kombi w piękbym niebieskim kolorku [/quote]
    Normalnie się rozmarzyłem hmmmmm.....ehhh :oczami: <!-- s:oczami: -->

  • dziękowac 😉 troche sie naszukałem ale mam 😉 <!-- s;) -->

    otóż to jest to ogłoszenie konkretnie ! http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vnslziefomha wysposazenie chyba pełne ? tylko co z tym spalaniem bo czytajac rozne raporty - roznie to wychodzi ile ludzi tyle opinii, ponoc sa problemy z uszczelka w tylnych dzrzwiach - ale to pikus - jakies inne wady ? na co sie przyjzec przy kupnie ?

    szparki blacha itp wiem 🙂 norma i praca silnika, ale co moze sie sypac np. w astrze standardem jest psucie sie foteli i czujnik od poduszek - bo jak juz przemierze tyle km to zebm na marne nie pojechał 😉 poza tym chyba bede szukal kombi ? ale pewnie wiecej pali ?

  • Ładna furka i czarna co najważniejsze, klima ręczna co mnie potwierdza, że na żaden rynek nie było klimatronika. Jeśli ten przebieg jest wiarygodny i udokumentowany myślę, iż możesz brać pod warunkiem, że kombi nie jest potrzebne jak nadmieniasz. To autko jeździło po niemczech więc słabych punktów w zawieszeniu nie wyłapiesz żadnych, odezwą się dopiero u nas po jakimś czasie. Blachę lakier oblukaj, silnik trzeba posłuchać, przejechać się zobaczyć jak przyspiesza, sprawdź działanie wszystkich urządzeń elektrycznych wraz z klimą. Co do cięknięcia problem dotyczył wszystkich 4 drzwi. Może jeszcze czujnik skrętu i świateł stopu lubiał nawalić. Zwróć uwagę na wytarcie wnętrza i cóż brać i cieszyć się jazdą, przyznaję podoba mi się ten wózek.

  • Czarny passat kombi oczywiście w TDI 🙂 <!-- s:) -->

  • na codzienna jazde coś sportowego Leona FR
    na codzień Audi qattro aulorad combi
    i jakąś terenówke toyote landek