Witaj na forum Fabia Club Polska

Instalacja gazowa 1.4 16v 101 km

Temat utworzony · 5 Posty · 1441 Wyświetlenia
  • Czesc!!!
    Szukam informacja na temat instalacji gazowej do skodki 1.4 16v 101km. Jestem ciekaw czy mozna ja zalozyc, jak ona sie spisuje i czy ma to wogole sens,czy ten silnik toleruje gaz???????
    pozdrawiam!!!!!!!!

  • Zagazować zawsze można, jednak jak to się będzie sprawować nie wiem - jak sięgam pamięcią nie kojarzę w klubie zagazowanego takiego silniczka.

  • [quote="MirekS"]Zagazować zawsze można, jednak jak to się będzie sprawować nie wiem - jak sięgam pamięcią nie kojarzę w klubie zagazowanego takiego silniczka.[/quote]
    No wlasnie!!!! Ja nie chce jej gazowac, szkoda mi, tym bardziej ze przejechalem dopiero 30 tys . A jesli juz to zrobie - chce byc pewny ze bedzie ok!!!!
    No nic dzieki:) mam nadzieje ze moze ktos jeszcze cosik napisze 🙂 <!-- s:) -->
    pozdrawiam 🙂

  • Ja tez nie mam zagazowanej..I moim zdaniem dosc duzo straci jak ja zagazujesz..Wiem ze cena paliwa przeraza ale moim zdaniem nie oplaca sie inwestycja w takie cos..Inaczje sam bym juz w to zainwestował.. 😉 <!-- s;) --> Zalozyc napewno sie da ale czy to by dzialalo nie wiem heh

  • [quote="Oskarus"]Ja tez nie mam zagazowanej..I moim zdaniem dosc duzo straci jak ja zagazujesz..Wiem ze cena paliwa przeraza ale moim zdaniem nie oplaca sie inwestycja w takie cos..Inaczje sam bym juz w to zainwestował.. 😉 <!-- s;) --> Zalozyc napewno sie da ale czy to by dzialalo nie wiem heh[/quote]
    Dzieki za odpowiedz 🙂 )))))
    Widze ze jeden z normalna moca 😛
    oczywiscie zarcik 🙂 )))
    Pozdrawiam i dziekiza posta 🙂 ))
    Male zapytanie...
    jak ci sie sprawuje ta skodzianka i ile przejechales no i wogole co tam ????
    dzieki za odpowiedz:)))))))