Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 326099 Wyświetlenia
  • [quote="wolfmk"]Uwazam rowniez, ze fabia jest idealnym autkiem do lekkiego i mocnego tuningu[/quote]
    owszem ale nie mechanicznego
    moim zdanie Fabka jest fajna i przyjaznym autkie mi w mojej wszystko sie podoba chodzby nawet w serii tylko szkoda ze ma mało mocy

  • [quote="kornat"][quote="wolfmk"]Uwazam rowniez, ze fabia jest idealnym autkiem do lekkiego i mocnego tuningu[/quote]
    owszem ale nie mechanicznego
    moim zdanie Fabka jest fajna i przyjaznym autkie mi w mojej wszystko sie podoba chodzby nawet w serii tylko szkoda ze ma mało mocy[/quote]

    Zgadza sie - mialem na mysli tuning optyczny bo tylko pod takim katem patrze 😉 <!-- s;) -->

  • Nie jest to genialnie nakręcone bo na szybko 😛 http://www.wrzuta.pl/film/9nLaJh3iy3/mov03689<!-- m -->
    Nie ma jak brata zaciągnąć do mycia auta :evil:

  • Moja na szybko ale również wyczerniona,nawoskowana,umyta 😉 <!-- s;) -->

  • Fajna sprawa 🆗 <!-- s🆗 --> i widze, ze dosc duze cisnienie..
    Dzieki. Jak kupie to sie pochwale jaka wybralem i jakie odczucia.
    P.S.
    Fajne felgi 😄

  • PB95-4.63zł :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->

  • [quote="astony"]Dwa dni już oglądam forum (rano/ wieczór , w południe też) i nigdzie nie znalazłem pochwały dla fabii za to że:[/quote]
    A po co? Jak chcesz pczytać same pochwały to zagladaj na forum BMW albo Alfa Romeo. Tam to dopiero jest narcyzm.A tu możesz spokojnie napisać co cię boli i koledzy pomogą ,jeżeli potrafia.Forum jest dla nas pomocą w rozwiazywaniu problemów, poznania się....itd.A gdyby pisać jaka to fabka jest wspaniała ...to po co by było forum?Ja na swoją nie narzekam , ale nie ma potrzeby żebym z tego powodu śpiewał pieśni. 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="POW"]Jest tylko jeden problem przy zwykłych kołach( stalowych) to odkręcą każdą śrubę z każdym zabezpieczeniem wystarczą żabki i po kołach.
    W alusach są wpuszczane otwory więc jest sens stosowania śrub zabezpieczających.
    Ponadto z tego co słyszałem to śruby do felg stalowych są inne niż do aluminiowych.[/quote]

    Sruby do felg stalowych - gwint jest kulowy (lub stozkowy), do alumow zazwyczaj stozkowy..

  • oj 3 h i 30 min :dontgetit: <!-- s:dontgetit: -->
    3 razy mycie , płukanko porzadne i jakimś świńctwem z czernidłem " nawłoskowane " - aż lakier odżył :wstyd:

  • ORLEN ON - 4,74 :przestraszony: <!-- s:przestraszony: -->
    i ma być coraz gorzej !!

  • [quote="WASIOR"]ORLEN ON - 4,74 :przestraszony: <!-- s:przestraszony: -->
    i ma być coraz gorzej !![/quote]

    U nas ON po 4.79 zł

  • A wiecie że najdrozsze paliwo jest w okolicach Płocka? Kurde przecież tam można w wiaderkach na piechotę z petrochemii donosić ,a cena średnio większa o ok.5-6gr na litrze niż w Wawie. :szok: <!-- s:szok: -->

  • Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w Zakopanym albo okolicy na wakacje z rodzinką gdzie warto wynająć nocleg

    Jak co to pisać :rotfl: <!-- s:rotfl: -->

  • Zakopane, osiedla Bogówka, ul. Bronisława Czecha. Od wielkiej krokwi spacerkiem 4 min, od Krupówek 20 min, od Kuźnic 25 min. Domek 2 piętrowy, spokojna i cicha dzielnica. Pokoje 2,3,4,5-osobowe. Nowe łazienki z prysznicem na 2-3pokoje. W cenie do dyspozycji lodówka, kuchnia (czajnik bezprzewodowy, kuchenka elektryczna, naczynia, jadalnia z TV). W pokojach stół, krzesła, szafa - całość w drewnie. W cenie pościel. Przed domem parking oczywiście bezpłatny gdzie nikt obcy nie wjedzie. Miejsce do zabawy dla dzieci. Nie obowiązują u pani żadne śmieszne doby hotelowe mówiące kiedy masz przyjechać i wyjechać. Cena za taką przyjemność to 20-25zł,więc super tanio. Przesympatycznie miła, życzliwa i otwarta Pani. Powołaj się że dostałeś namiar na kwaterę, z Gdyni od stałych bywalców. Fotki mogę przesłać na meila.

    Kontakt: pani Mrowca tel. (0-18) 206-23-45

  • [quote="wasyl"]Zakopane, osiedla Bogówka, ul. Bronisława Czecha. Od wielkiej krokwi spacerkiem 4 min, od Krupówek 20 min, od Kuźnic 25 min. Domek 2 piętrowy, spokojna i cicha dzielnica. Pokoje 2,3,4,5-osobowe. Nowe łazienki z prysznicem na 2-3pokoje. W cenie do dyspozycji lodówka, kuchnia (czajnik bezprzewodowy, kuchenka elektryczna, naczynia, jadalnia z TV). W pokojach stół, krzesła, szafa - całość w drewnie. W cenie pościel. Przed domem parking oczywiście bezpłatny gdzie nikt obcy nie wjedzie. Miejsce do zabawy dla dzieci. Nie obowiązują u pani żadne śmieszne doby hotelowe mówiące kiedy masz przyjechać i wyjechać. Cena za taką przyjemność to 20-25zł,więc super tanio. Przesympatycznie miła, życzliwa i otwarta Pani. Powołaj się że dostałeś namiar na kwaterę, z Gdyni od stałych bywalców. Fotki mogę przesłać na meila.

    Kontakt: pani Mrowca tel. (0-18) 206-23-45[/quote]

    a coś bliżej nazwa ośrodka albo jakiś telefon bo nic w gogle ni mogę znaleźć

  • [quote="wasyl"]Zakopane, osiedla Bogówka, ul. Bronisława Czecha[/quote]

  • Witam..Dziś od 13 do 16 był pożar który był chyba najwiekszy w mojej okolicy..Wybuchla hala ze zniczami..Dymu na pół miasta :] <!-- s:] --> A Wy jakie przeżyliscie w swojej okolicy pożary najwieksze??
    A tutaj coś o tym...
    http://wiadomosci.onet.pl/99556,21,0,pokaz.html
    http://www.rp.pl/artykul/142674.html

  • Slyszalem o tym wlasnie jak jechalem do katowic.. Podobno dym bylo widac w promieniu kilkudziesieciu km.
    Nie pojechales fotek porobic? 😄 <!-- s:D -->

  • Nazwy ośrodka nie ma bo to jest kwatera prywatna. No bliżej już nic nie mogę napisać,no chyba tylko czy łóżka są twarde czy miękkie 🙂 <!-- s:) --> a telefon masz podany przecież,kontakt do Pani Mrowcy. a strony internetowej nie mają chyba

    a jeśli dysponujesz grubszym portfelem to polecam http://www.udrwala.pl z tym ze tam bylo chyba 35-40zl. Byłem tam i warunki zajebiste ale i cena też wyższa. Lodówka na dwa pokoje, łazienki w pokojach, TV satelitarna w pokojach, można wykupić śniadania,nawet sauna jest (ale trzeba dopłacić), parking na terenie obiektu (bezpłatny). Nie można palić, trzeba zmieniać obuwie i obowiązuje doba hotelowa. ale warunki zajebiste

  • A ja polecam na Krzeptówkach ośrodek "Maluch" praktycznie na przeciwko koscioła i pokoje na poddaszu 🙂 oczywiscie z widokiem na giewont 🙂 <!-- s:) -->