Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Fabia 1 SDI jaki rozrząd?

Temat utworzony · 7 Posty · 1308 Wyświetlenia
  • Witajcie,
    nadszedł czas na zmianę rozrządu w fabce 1.9SDI i mam tu dylemat - w serwisie powiedzieli mi, że części to około 800zł, wchodzę na allegro, a tam komplety od 300 do 500zł. Czym się kierować przy wyborze rozrządu? Są jakieś renomowane firmy?

  • 800 zł to GRUBA przesada i spore naciąganie. Jeżeli chcesz mogę polecić sklep z którego ja jestem bardzo zadowolony i właśnie tam zamawiałem do siebie rozrząd (1,9 TDI) i wyszło mnie 523 zł cały komplet + pasek klinowy - 309zł komplet rozrządu Gates ze śrubkami podkładkami etc 2 rolki + wzmocniony pasek, rolki SKF, pompa wody SKF 175zł, pasek klinowy z conti do autka z klimą 39zł.

    jak coś to PW

  • [b]Fast128[/b], postaw auto do mechanika, niech on zakupi części a Ty dostaniesz fakture / rachunek i bedziesz spać spokojnie. ze swojego doświadczenia wiem, że co tanie to drogie. mechanik ma dodatkowe rabaty na części np. w intercars-ie. a co za tym idzie - ceny na częsci jakich Ty nigdy nie osiągniesz. wtedy możesz potargować się o ew. koszt robocizny.

  • Zobaczę jeszcże jutro w jednym sklepie ale pewnie na cenach mechanika się skończy bo właśnie się okazało, że na czwartek auto potrzebuję...

  • [b]kapi[/b] mechaniory mają rabaty, ALE różnice w cenie zostawiają dla siebie, a nie na korzyść klienta 😞 <!-- s:( --> Faktury można pisać dowolne i jakie kto potrzebuje.

  • W Focie zapłaciłam 610 zł za komplet SKF.

  • a wymieniałem jakieś dwa lata temu i wyszło coś ok. 500-600
    zrobiłem tak jak kapi pisze