Witaj na forum Fabia Club Polska

Radia CD/mp3/SD/inne

Temat utworzony · 357 Posty · 76735 Wyświetlenia
  • tak jak mowisz, przy standartowym radiu trzeba zalozyc zaslepke nad radiem, albo wymieniac caly przod na taki z wieksza kieszenia pod radiem. rozmiary wewnetrzne sa identyczne z cala reszta wielkosci jednego iso.

  • no to gicio, bo wykończeniówke już mam 🙂 <!-- s:) -->

    kwestia przęłożenia radia i pociągniecia instalacji na tył 🙂

  • dokładnie, gdzies juz mi sie przewineły te fotki przed oczami.

    Co do listewki, w ASO normalnie kosztuje cos koło 19 zł, ale ze dobrze dogadałem sie z chłopakiem pracujacym na sprzedazy części sprzedał mi ją za 15zł i to bynajmniej nie na lewo 🙂 <!-- s:) -->

  • Witam wszytskich na forum. To moj pierwszy post i odrazu pytanie do znawcow car audio w Fabii:
    Mojej zonie znudzila sie juz jazda z radyjkiem fabrycznym MS202, mowila ze to obciach taki kaseciak wozic. No to jej kupilem cos nowego z mp3. Myslalem ze sie odczepi, ale skad, bo tu pojawil sie problem. Czym wyjac to fabryczne radio? Na przodzie sa po bokach dwie waskie dziurki. Jak rozumiem na wyjmaki. tylko gdzie je kupic, obszukalem allegro i ogolnie net i nigdzie nie ma. Wyjmaki od nowgo radia (Blaupunkt) sa za szerokie.
    Z gory thx za pomoc.

  • siemka, ja tez dostałem autko bez tych wyjmaków, pojechałem do ASO, nie dość, że wyjeli radyjko i nie wzieli za to złamanego grosza to jeszcze dali mi je w prezencie 🙂 <!-- s:) -->

  • Chciałbym się spytać czy by uaktywnić bluetooth (nie pamiętam wersji, ale zielone pokrętła ma). Trzeba dokupić jakiś moduł?? czasem na wyswietlaczu pojawia sie napis Bluetooth Ready, ale raczej żadna komórka nie łączy się. Trzeba dokupić jakiś dodatkowy modulik??

  • No jeśli radio nie posiada, to trzeba taki moduł dokupić, ale chyba mało opłacalne.
    Sprawdź w necie czy twój model radia ma taki moduł czy nie.
    Zawsze też można dokupić na allegro moduł bluetooth na usb, o ile radio ma wyjście usb 🙂 <!-- s:) -->

  • jeżeli radyjno ma Blutacza - bo tak wnioskuje - pisze na wyświetlaczu
    to w komórce tez musisz właczyć blutacza - wtedy radyjko ci wyszuka komóre i bedzie wszystko działało

    ja pokretłem ustawisz na Blutacza - na wyswietlaczu , napewno jeszcze jakimś przyciskiem musisz puścić wyszukiwanie

  • co do bluta w radiu mam pioneera deh P65BT i nie z kazdym urzadzeniem bluetooth bedzie kompatybilne np z Se K550i dziala elegancko a z SE K750i juz nie byc moze temu ze ma nizszej klasy modul bluetooth ten telefon

    ogolnie wlaczasz bluta w obu i lacza sie wtedy odtwazasz jakas mp3 z tel a dzwiek masz w glosnikach w radiu

    mam nadz ze cos ci to pomoze :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • [quote="jasiek"]Chciałbym się spytać czy by uaktywnić bluetooth (nie pamiętam wersji, ale zielone pokrętła ma). Trzeba dokupić jakiś moduł?? czasem na wyswietlaczu pojawia sie napis Bluetooth Ready, ale raczej żadna komórka nie łączy się. Trzeba dokupić jakiś dodatkowy modulik??[/quote]

    z tego co wiem, (bo szukam sobie jakiegos radyjka) to w większosci modeli bluetooth ready charakteryzujesie tym, ze tzreba dokupic dodatkowy moduł, który czesto kosztuje tyle ile samo radio CD MP3 😞 <!-- s:( --> takze gra nie warta świeczki... lepiej wieckupic od razu drozszy model z modułem bluetooth jezeli masz zamiar kozystać z "blututa" i komórki w twoim przypadku pozostało zmienic radio/dokupic moduł

  • [quote="vanhouse"]
    Wam też się trzęsą lusterka zewnętrzne jak jest na full ?[/quote]
    TRZESA. 3 lata mam fabie i nie moge wyeliminowac problemu. Mam radio JVC (nie wiem jaki model) ktore posiada skale glosnosci od 0 do 50. Normalnie slucham na 5-10 i jest ok. Jednak jak chce zrobic troszke glosniej np. 15-20 to glosniej graja lusterka zewnetrzne niz radio. :mur: <!-- s:mur: -->

  • Ja mam orginała radyjko skala 0-100 (od 50 w gore trzeszczą powoli) Slucham normlanie na okolo 15 ale jak cos lepszego leci to 25-30 to sie trzesą lusterka i blacha lekko lata 😉 <!-- s;) -->

  • no to nie jestem sam. Jest inny temat odnosnie trzeszczacych lusterek i blach. Niedlugo zajme sie tym i opisze jak te lusterka uszczelnic

  • a używa ktos w ogole pilota? 😛 trzymając pilota poza samochodem sygnal prawie wcale nie lapie, a podczas jazdy pilota sie raczej nie trzyma;P no chyba że ktos z tylniej kanapy chcialby majstrować, ale jak to powiadają kierowca rządzi i on ustala zasady w samochodzie toteż Ci zza pleców niepowinni ingerowac w to co leci w glosnikach 😉 <!-- s;) -->

  • Witam - co sądzicie o tym radyjku - nie jest może pierwszej młodości bo na rynku jest od 2006 roku ale jak dla mnie jest to wypasiony sprzęt.
    Nie bede krył ze bede go miał za free - nówencja, ale czy czasem lepiej nie wziąsc sobie czegoś innego wzamian za te radio. Pozdrawiam i dzięki za info.
    Może ktoś ma te radio - jeśli tak to jak się spisuje??

    [url=http://www.auto-radio.com.pl/sklep/dehp75bt-p-242.html]PIONEER DEH P-75BT[/url]

  • Cześc. Ja ostatnio kupiłem pioneera deh-p65bt i jestem bardzo zadowolony. Gra świetnie ładnie wygląda. Tylko widziałem że cena tego pioneera ktory wsyłałes link jest troche duża

  • Ogólnie radyjko i/lub "kombajn" na wypasie 🆗 <!-- s🆗 --> , pytania na czym Ci w radiu zależy?? Jak dla mnie ok, sam szukam czegoś podobnego. Szukam kombajnu, z bluetooth`em, złączem usb, ewentualnie karty pamięci.
    Ostatnio Clarion wypuścił ciekawy model, bez napędu CD, zamiast tego gniazdo kart SD i oczywiście zestaw głośnomówiący Bluetooth z dodatkowym mikrofonem, do tego standardowe parametry dotyczące wyjścia na 4 głośniki x50 w, 2 wyjścia przedwzmacniacza, radio z rds i ciekawostka wyświetlacz 728 kolorów :super:

    Pozdro

  • [quote="17adam"] Tylko widziałem że cena tego pioneera ktory wsyłałes link jest troche duża[/quote]

    Cena jest tam stara i faktycznie bardzo duża. Ale ja tak jak pisałem moge go mieć nowego prosto ze sklepu na gwarancji za zupełną darmoche!! :hurra: :hurra: <!-- s:hurra: -->

    A nie wiecie czasem czy np jak będe miał kolekcję mp3 na karcie pamięci w telefonie to czy przez Bluetooth będe mógł te mp3 odtwarzac w radiu????

  • [quote="misiek.leszko"]A nie wiecie czasem czy np jak będe miał kolekcję mp3 na karcie pamięci w telefonie to czy przez Bluetooth będe mógł te mp3 odtwarzac w radiu????
    _________________[/quote]
    jak najbardzej tak tylko tel nie zawsze wspolgra z radiem najlepiej sprawz juz w sklepie jak wyglada sprawa polaczenia bluetooth miedzy nimi

  • Jak masz instrukcje od radyjka to tam jest dosć prosto wyjasnione jak na nowo zakodować radyjko. Ale fajnie że sam dałeś sobie rade. 😉 <!-- s;) -->