Witaj na forum Fabia Club Polska

[SPOT] Trójmiasto i okolice

Temat utworzony · 407 Posty · 88411 Wyświetlenia
  • Nie przjemuj się - jak przyjdziesz bez auta to najwyżej dostaniesz nagrodę pocieszenia 🙂 <!-- s:) -->

    ale zawsze warto przyjść

  • moze od plichty samochodzik dostaniesz jako nagrode?
    szkoda tylko ze to bedzie resorak...

  • I ja k.. :cenzura: <!-- s:cenzura: --> nie moge przyjechać...
    Ja pierdziele mieszkam 2 min. od pasa a akurat dzis mam wyjazd poza gdańsk!!!
    Milej zabawy Panie i Panowie, mam nadzieję że zamieścicie jakąś relację !!
    czekam z nadzieją na następny zlot 🙂
    pozdrawiam

  • A mi się przed chwilą bezpiecznik wysypał i poległo całe audio. Oblatałem pół chałupy i znalazłem siakiś podobny i wygląda na to, że działa 🙂 <!-- s:) -->

    Lece sie ogarnąć i na zlot 😄

    Pozdro

    EDIT
    ......................

    No i po zlocie, ludzi jeszcze trochę siedzi ale ja już musiałem się zbierać. Miłe zaskoczenie było naprawdę sporo aut, aż był problem złapać wszystkie w kadr.

    Tutaj mini panorama na szybkiego:
    http://icex.webpark.pl/panorama.jpg

    Było zajefajnie, z przebiegiem nie miałem szans w konkursie, ale jako nagrodę pocieszenia dostałem smycze Fabia 🙂 Na początku podjechał Mini z Red Bulla i zostaliśmy poczęstowani puszeczką na dzień dobry 😄

    Generalnie zlot udany.

  • WITAM.... Juz po zlocie bardzo udany i bardzo sympatycznie bylo:-))Dzieki wszystkim co byli i pozdrawiam do nastepnego byle szybkiego spotkania...POZDRAWIAM...

  • naprawde zlocik udany, bylo 25 fabi ale 2 odjechaly przed zrobieniem fotek calosci

    no a ja dostalem nagrode za najwiekszy przebieg 😉 <!-- s;) -->

  • zestaw srodków czystości sonaxa za 172021 km 😉 <!-- s;) -->

  • Super było!Dzięki wszystkim którzy przybyli!Chciałbym jeszcze raz powtorzyć ze aut było 25, na zdjęciach 23 bo 2 musiały wcześniej wyskoczyć. Chłopaki z Plichty się postarali i przeprowadzili konkursy na największy przebieg, najładniejsze auto zlotu, najgłosniejszy dźwięk Car Audio, a pozatym nikt nie został poszkodowany bo były nagrody pocieszenia. Zaprezentowali nowe Fabie, ich wyposażenie, osiągi. Przekazali nam lekturę do poczytania "nowa fabia w prasie" oraz "fabia-kobieca linia". Ja poza konkursem otrzymałem oryginalny krawat Skoda Fabia. Można też było odbyć jazdę próbną nową Fabią z czego niektórzy skorzystali (również ja). Ciekawą niespodzinką była miła pani która zajechała Mini i częstowała nas Red Bull'em na powitanie. W czasie zlotu zajechały "misiaczki" i popatrzały chwilę co się dzieje. Pogoda o dziwo sprzyjała!Do następnego razu!
    P.S Na razie wrzuciłem 4 zdjęcia,więcej nie chce wejść, może za duże są?spróbuję jutro

  • [quote="wasyl"]P.S Na razie wrzuciłem 4 zdjęcia,więcej nie chce wejść, może za duże są?spróbuję jutro[/quote]
    spróbuj na zewnetrzne serwery

  • Ja wam również dziękuje za super spot. Było dużo aut miłe towarzystwo szkoda tylko ze moi rodzice musieli tak szybko sie zwinąć bo nie wiem czy ktos auto zobaczył. Czekam na następny spot. Pozdrowienia :super: <!-- s:super: -->

  • Dzięki wszystkim za spotkanie. Było bardzo miło no i jest nas coraz więcej. Podziękowania dla Skoda Plichta za urozmaicenie zlotu. Jutro postaram się wrzucić fotki bo pare wyszło całkiem niezłych.

  • O widze policja też była 😛 szkoda że VW 😛 Nie bylo mnie bo troche zadaleko niestety 😞 <!-- s:( -->

  • no no panowie gratulacje. Brawa za organizację. Te 3 nowe Fabki były z aso?? czy ktoś przyjechał którąś??

    Pamiętacie imiona wszystkich kierowników?? 😛 <!-- s:P -->

    Skąd tak duża frekwencja?? dopytywaliście się ludków skąd wiedzieli o zlocie, czy z forum, ulotek, czy tego newsa??

  • Dziękujemy Zygus. Rzeczywiście ludziska dopisali. Trzy nowe Fabie które są na wspólnym zdjęciu oznakowane "Skoda Plichta" należały do dealera,ale jedną również przyjechał mój kumpel,nie widać go na zdjęciu bo musiał wcześniej się zmyć do pracy. Wg. wstępnej analizy 🙂 tak poprostu podpytywaliśmy kto skąd wiedział to większośc odpowiadała ze z forum fcp a reszta z newsa (raczej dwóch) na portalu trojmiasto.pl. Niestety ulotki chyba sie nie sprawdzaja. Ja z bratanicą rozdałem z jakies 80 a pity 200!!! Niestety nikt nie mówil że dowiedział się o zlocie z ulotki 😞 <!-- s:( -->

  • [b]wasyl[/b] kilka osób dowiedziało się o zlocie z ulotki i byli na nim

  • Czesc Chlopaki ...

    Bylo bardzo fajnie. Dzieki za uznanie dla mojej Fabki 😄 <!-- s:D -->
    Z pewnoscia bede oczekiwal nastepnego spot'u i jak ktos juz napisal fajnie byloby gdzies na uboczu aby troszke pojezdzic ... tzn zorganizowac jakies konkursy nie koniecznie wyscigowe ale sprawnosciowe itp. Milo, ze byli Panowie z Plichty to tez dobrze swiadczy, chociaz fajnie zeby byli tacy fajni jak jezdzimy cos naprawiac 😄 i nie mowie tylko o tym salonie 😄 Tak czy siak Bylo milo czekam na fotki

    pozdrowka !

  • [b]v3go[/b] są już fotki w dziale galeria

  • [b]ładnie tak 3-mać [/b] 🆗 <!-- s🆗 -->
    az Wam zazdroszcze frekfencji :piwo:

  • przy takiej ilosci ludzi warto by bylo zrobic cos wiecej niz tylko stac na pasie. mozna juz myslec o borsku i calodniowym wyjezdzie, niestety obawiam sie ze jak trzeba bedzie robic zrzute a do tego kupe kilometrow jechac to lista chetnych znacznie sie zmniejszy.
    postaram sie wrzucic jakies zdjecia, ale wiekszosc ciekawych rzeczy juz jest umieszczonych...

  • Witam, wielkie dzięki za super zlot. A co do wypowiedzi Jaarka na temat Borska to jak najbardziej uważam to za super pomysł tylko niech się trochę ociepli. Pozdrawiam