Witaj na forum Fabia Club Polska

[SPOT] Trójmiasto i okolice

Temat utworzony · 407 Posty · 88433 Wyświetlenia
  • kiler dealer a przyjedziesz kombiakiem moze? ;>

  • Póki co pokażę Wam HB, ale już teraz mogę obiecać testy Combi na następnym spocie

  • Wiem. Zapomniałem zaznaczyć Mariuszka_eu. :ups: <!-- s:ups: -->

  • 1.Mariuszek_eu !!!
    2. wasyl
    3. slawek
    4. Maly
    5. Jimmy
    6. WASIOR
    7. melony
    8. Kiler
    9.17adam
    10. PITY:-)
    Bede na pewno...bylem juz daw razy tak wiec bede Trzeci Czwart Piaty ............itd :-)))

  • [quote="Kiler Dealer"]Póki co pokażę Wam HB, ale już teraz mogę obiecać testy Combi na następnym spocie[/quote]
    jak dla mnei to juz 6 kwietnia nastepny może być 😉 <!-- s;) -->

  • siemka
    mam pomysł aby osoby jadące z kierunku Gdyni spotkały się przy Klifie w Orłowie o godzinie 13:30 i z pod tego centrum pojechalibyśmy razem 🙂 <!-- s:) -->

  • Szubi to dobry pomysł, zresztą mój wcześniejszy,ale proponuję odrzucić Klif ze względu na: po pierwsze-że to jest sobota i pora zakupów i cały będzie zawalony parking, po drugie -że Klif jest w przebudowie i zmniejszył się parking o połowę! Jako miejsce spotkania proponowałbym [b]stację benzynową STATOIL na Aleji Zwycięstwa[/b],na samej krzyżówce gdzie się skręca w prawo do mercedesa i stadionu to jest chyba ulica Łużycka,przy przystanku,przy stacji SKM Redłowo,za byłą bazą trolejbusową. No już chyba każdy wie gdzie to jest. Jak napisałeś [b]zbiórka 13,30[/b]. Opuszczamy stację 13,35-spokojnie zdąrzymy w 25 min, bo korków nie ma o tej porze.

  • W tak piękny dzień chciałem porawić Wam humor i ogłosić konkurs na nasze sobotnie spotkanie

    Mój Szef ufundował niezwykle atrakcyjną i drogocenną;) nagrodę dla właściciela Fabii z największym...

    ...przebiegiem !!

    Nagroda jest spora więc zabierajcie się za kręcenie liczników :evil: <!-- s:evil: -->

    ale nie w tą stronę co zwykle... to nie giełda...

  • Kurde panowie pozazdrościc takiego sprzymierzeńca 🙂 <!-- s:) -->
    Jesli ktoś z was serwisuje jeszcze Fabkę w ASO to przy okazji postarajcie się wyrwac jakiś rabat na robociznę i częsci. 😄

  • No to ja by sie w końcu dopisał:

    1. Mariuszek_eu !!!
    2. wasyl
    3. slawek
    4. Maly
    5. Jimmy
    6. WASIOR
    7. melony
    8. Kiler
    9. 17adam
    10. PITY:-)
    11. Icex

    Pozdro!

  • [quote="Kiler Dealer"]nagrodę dla właściciela Fabii z największym...

    ...przebiegiem !! [/quote] hmmmm mam nadzieje że nikt mnie nie przebije 😄 <!-- s:D -->

  • Do roboty panowie i cały dzień jutro jeździc to i km przybędzie 😄 <!-- s:D -->

    1. Mariuszek_eu !!!
    2. wasyl
    3. slawek
    4. Maly
    5. Jimmy
    6. WASIOR
    7. melony
    8. Kiler
    9. 17adam
    10. PITY:-)
    11. Icex
    12. szubi81 +
    • dwunastu wspaniałych 🙂 <!-- s:) -->
  • [quote="Maly"][quote="Kiler Dealer"]nagrodę dla właściciela Fabii z największym...

    ...przebiegiem !! [/quote] hmmmm mam nadzieje że nikt mnie nie przebije 😄 <!-- s:D -->[/quote]
    możemy powalczyć 🙂
    ja małego nie mam 😉

    kiler DEALER
    może jakiś rabat dostanę od Ciebie na najbliższą usługę serwisową w serwisie w Gdyni :super:

  • [quote="Kiler Dealer"]Mój Szef ufundował niezwykle atrakcyjną i drogocenną;) nagrodę dla właściciela Fabii z największym...

    ...przebiegiem !! [/quote]
    To ja juz odpadam na starcie 😛 jak by było z najmniejszym to moze bym wygrał 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="Oskarus"][quote="Kiler Dealer"]Mój Szef ufundował niezwykle atrakcyjną i drogocenną;) nagrodę dla właściciela Fabii z największym...

    ...przebiegiem !! [/quote]
    To ja juz odpadam na starcie 😛 jak by było z najmniejszym to moze bym wygrał 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    Wiadomo, że jakby było z najmniejszym przebiegiem to ja bym wygrał - 2645 km :hurra:

    ale nie o to chodzi...

    WASIOR
    Co do rabatów na serwis to nie ode mnie zależy, ale na spotkaniu wysłucham Waszych cennych sugestii jak stary dobry "wujek dobra rada" 🆗

  • [b][size=150]NEWS OF THE DAY[/size][/b]

    ...na specjalne życzenie Uczestników naszego jutrzejszego spotkania...

    ...i w zgodzie z zasadą "mówisz - masz"...

    ...będzie też NOWA FABCIA COMBI :hurra: :hurra: :hurra: <!-- s:hurra: -->

  • Idąc dalej tym tropem, może będzie też Superb ale koniecznie Laurent&Clement. To tez da rade spełnić? Oczywiście żartuje ja jestem wierny tylko Fabci i żonie :super: <!-- s:super: --> To co Panowie jutro się widzimy! Pozdrawki

  • Oczywiście [b]wasyl[/b] się widzimy że by była taka pogada jak dziś to by było super :super: <!-- s:super: --> Pozdrawiam

  • No po przejrzeniu kilku stronek pogodowych (IMGW, ICM) i zdjęć satelitarnych stwierdzam, że jest duża szansa na pogodę podobną do dzisiejszej a przynajmniej wg wszystkich danych powinno być sucho 🙂 <!-- s:) -->

    Do zobaczenia jutro 😄