Witaj na forum Fabia Club Polska

[SPOT] Trójmiasto i okolice

Temat utworzony · 407 Posty · 88400 Wyświetlenia
  • ja bym był za tym żeby pojawiła się jakaś nowa octavia do potestowania 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="slawek"]ja bym był za tym żeby pojawiła się jakaś nowa octavia do potestowania 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    zgadzam się i najlepiej RS :super:

  • Miałem okazję kierować takie cacko. Coś niesamowitego.

  • [quote="szubi81"]1. Mariuszek_eu !!!
    2. wasyl
    3. slawek
    4. Maly
    5. Jimmy
    6. WASIOR
    7. melony
    8. Kiler
    9. 17adam
    10. PITY:-)
    11. Icex
    12. szubi81 +

    • dwunastu wspaniałych 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Ja też będę :evil:

  • Ja moglbym tylko powalczyc w innym konkursie 😄 (jak zobaczycie odrazu bedziecie wiedzieli o czym mowa 😛 ) ale kto wie 🙂 moze wezme fabie kolegi ktory ma XXX XXX przebiegu 😄 <!-- s:D -->

  • Pogoda ma byc w miare oki :super: <!-- s:super: -->

  • No panowie pasowało by się wybrać na taki zlocik na północ kiedyś, hmm?

  • No ja tez jestem za innymi konkursami 😉 może jakieś słupki rozstawimy i jakaś mała zręcznościówka 🙂 a tak apropo to mam pomysł już na następny zlot tj. BORSK - lotnisko tam można by trochę sprawdzić nasze fabki 🙂 <!-- s:) --> wystarczy 10 osób i koszty będą bardzo małe

  • [quote="slawek"]No ja tez jestem za innymi konkursami 😉 może jakieś słupki rozstawimy i jakaś mała zręcznościówka 🙂 a tak apropo to mam pomysł już na następny zlot tj. BORSK - lotnisko tam można by trochę sprawdzić nasze fabki 🙂 <!-- s:) --> wystarczy 10 osób i koszty będą bardzo małe[/quote]

    Ta,tylko,że masz trochę dużo kucyków u siebie... :ups:

  • nie tylko ja 😉 <!-- s;) -->

  • Chłopaki z klubu seata organizują zlot w Borsku, podobno jest tam fajne lotnisko. Kto wie może w przyszłym roku na wiosnę uda się wam coś załatwić i znowu będzie ogólnopolski zlot fcp 😄 <!-- s:D -->

  • Zgadza się Zygus w Borsku są całkiem ciekawe imprezy, byłoby fajnie zrobić ogólnopolski zlocik FCP, najlepiej w tym roku (np.: latem) :super: <!-- s:super: -->
    Ja jestem za

  • niedawno bylem w borsku jak bedzie taka potrzeba to moge znalezc kontakt do wlasciciela lotniska.
    troche sobie nie wyobrazam jak nasze fabie beda tam smigaly ja bylem na spocie z takimi samochodami jak porsche, evo 9, m5, itd...
    w naszym wypadku jechac zeby sie poscigac to chyba nie bardzo ma sens, ale spokojnie mozna zrobic calodniowy piknik i przy okazji zobaczyc jak sie zachowuja nasze samochody w nietypowych warunkach...

  • Slawek ma tam chyba jakies wtyki, ostatnio nawet mogłem się przekonać 😛 oczywiscie to musi byc zlot ogolnopolski i musi zebrac sie ekipa organizacyjna i pogadac na spokojnie co kto, za co kto odpowiedzialany. ale to nie rozmowa na forum tylko osobiscie.jakby co to służę pomocą jesli moge sie do czegos przydac. :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • [quote="Kiler Dealer"]...będzie też NOWA FABCIA COMBI :hurra: :hurra: :hurra: [/quote] no to dobra wiadomosc 🙂 <!-- s:) --> dziękuję za wysłuchanie mych próśb

  • To że zrobimy zlot nie znaczy że musimy odrazu się ścigać jak porsche (czego oczywiście niewykluczam:) ale zrobić piknik to proponowałbym nawet dwudniowy nie jedno
    :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • Ścigać tak jak mówisz nie każdy ma czym, ale już próby sprawnościowe, jakieś slalomy, to każdy może jeździć, nawet mając 64KM 🆗 <!-- s🆗 -->
    No i jeśli miałby ja i inni z dalsza przyjeżdżać to oczywiste że nie na jeden dzień. Najlepiej cały weekend, w piątek przyjazd, w niedzielę wieczorem odjazd.
    To tyle, pogadacie najwyżej na spocie nie będziemy już śmiecić

  • To nie musi być żaden ogólnopolski zlot (oczywiście może) Wystarczy 10 osób zarezerwujemy sobie lotnisko rozstawimy słupki i można fajnie potrenować.

  • mariuszek_eu, melony i 17adam czy widzieliście ze jestescie z jednego rewiru?moze sie zgadacie i konwojem zajedziecie? 😛 <!-- s:P --> Z Pelplina leci tez DAX pewnie zjedzie z autostrady i moze sie spotkacie? W konću to jedna wielka rodzina fabiomaniaków

  • Niestety :rozpacz: mnie chyba nie będzie autem bo rodzicom sie nie za bardzo chce wogóle z domu wychodzić :dobani: <!-- s:dobani: --> nie wiem jak ich przekonac. Ale może wpadne z"buta" bo i tak mam zamiar dzis byc w tych okolicach. Albo wezme kolege który ma prawo jazdy i z nim przyjade.... ale chyba ta opcja odpada.