Witaj na forum Fabia Club Polska

Numer nadwozia

Temat utworzony · 6 Posty · 1785 Wyświetlenia
  • Witam
    Mój pierwszy post na forum 🙂 . Niedawno kupiłem Fabie Combi 1,9 SDI 2001r i....mam taki problem. Według nr. nadwozia powinienem mieć 4 poduszki powietrzne a mam 2 (szósta cyfra w nr nadwozia to PODOBNO ilość poduszek). I teraz mam do Was taką prośbę...czy możecie sprawdzić u siebie w dowodach rej. czy ta liczba faktycznie się zgadza z ilością poduszek w Waszych Fabiach?...czy być może ja mam jakieś "fałszywe" informacje na temat nr nadwozia albo nie mam już 2 poduszek 😕 <!-- s:/ -->.

    Z góry dzięki.
    Pozdrawiam. Daniel.

  • [quote="trybikoz"]szósta cyfra w nr nadwozia to PODOBNO ilość poduszek[/quote]
    Nawet na pewno, ale żeby nie było tak prosto to

    4=dwie poduszki
    2=cztery poduszki

    hehe

    [url=http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewtopic.php?p=39431#39431]tutaj[/url] jest reszta

  • U mnie też się zgadza, chyba masz coś oszukaną wersję.

  • ja z ciekawości sam poogladałem i jest oki
    a myslałem ze w Poznaniu składali mojego rupiecia , bo powżucane sa rózne rzeczy ,
    ale widocznie czechom zostało pod koniec roku

  • Dzięki za odpowiedź!
    Wszystko się zgadza....w numerze mam cyfrę 4 i myślałem że oznacza to liczbę poduszek 🙂 . Całe szczęście kolega kros mnie uświadomił że byłem w błędzie. Jeszcze raz dzięki 🙂 <!-- s:) -->.

  • [b]trybikoz[/b] jesteśmy po to by sobie pomagać, zapraszam więc do wstąpienia w nasze szeregi