Witaj na forum Fabia Club Polska

[Inne] Żarówki

Temat utworzony · 116 Posty · 40540 Wyświetlenia
  • Mam pytanko..Mojemu znajomemu spaliły się żarówki w fabce.. Słyszałem od znajomego ze Bardzo dobre są żarówki http://www.allegro.pl/item279069781_zarowki_h4_philips_power2night_gt150_tuning.html ..Ma ktos z nimi doczynienia lub mial ?? Dobre są?? :mur: <!-- s:mur: --> Pozdro

  • [quote="Oskarus"]Mam pytanko..Mojemu znajomemu spaliły się żarówki w fabce.. Słyszałem od znajomego ze Bardzo dobre są żarówki http://www.allegro.pl/item279069781_zarowki_h4_philips_power2night_gt150_tuning.html ..Ma ktos z nimi doczynienia lub mial ?? Dobre są?? :mur: <!-- s:mur: --> Pozdro[/quote]

    nie wiem czemu wrzucasz ten temat w tuning ..... ale

    ja właśnie dzisiaj wrzuciłem do siebie PHILIPS X-TREME POWER+80 % H7 do soczewek
    jade za chwile na przejażdzke pożniej opisze wrażenia

    dlaczego pytasz o H4 ??

  • [quote="MŁODY"]dlaczego pytasz o H4 ??[/quote]
    Bo podobno sa najlepsze..A tak pozatym to przypadkiem 🆗 Ok to jak przyjedziesz to opisz relacje :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • [quote="MŁODY"]ja właśnie dzisiaj wrzuciłem do siebie PHILIPS X-TREME POWER+80 % H7[/quote]

    komplet to są dwie sztuki tak?i tylko to kupiłeś tak?

  • [quote="Oskarus"]MŁODY napisał/a:
    dlaczego pytasz o H4 ??

    Bo podobno sa najlepsze[/quote]
    H4!!! chyba nie do fabii

    [quote="badyl1982"]MŁODY napisał/a:
    ja właśnie dzisiaj wrzuciłem do siebie PHILIPS X-TREME POWER+80 % H7

    komplet to są dwie sztuki tak?i tylko to kupiłeś tak?[/quote]

    i jeszcze chyba piwko kupil zeby mu sie dobrze wymienialo :hyhy: :rotfl: :rotfl: <!-- s:rotfl: -->

  • [quote="manii"]i jeszcze chyba piwko kupil zeby mu sie dobrze wymienialo [/quote]

    :zdrowko: 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="manii"]H4!!! chyba nie do fabii [/quote] A jakie do fabi :mur: :?: <!-- s:?: -->

  • Do Fabii H7 i H3 (długie)
    a jeśli chodzi o PHILIPS X-TREME POWER+80 % H7 to są OK

  • Jeśli coś tańszego to: osram cool blue
    http://www.allegro.pl/item283344264_osram_cool_blue_h7_12v_55w_super_cena_gratisy_.html<!-- m -->
    są lepsze od bluevision'a

  • aż m,i szczeka opadła jak w angelach zobaczyłem osram 🆗 <!-- s🆗 -->
    w orginalnych lampka w fabi nie wiadomo co brak nazwy na kołnierzu żarówki :dobani:

    a Philipsy 🆗 chociaż jeszcze dokładnie nie przetestowane nie było czasu jechać do ciemni :piwo:

    wymiana to szybka akcja bez pivka :zakrecony:

  • [quote="Oskarus"].Ma ktos z nimi doczynienia lub mial ?? Dobre są?? :mur: <!-- s:mur: --> Pozdro[/quote]

    Do Fabii na 100% żarówki [b]H7[/b] a nie H4

    Ja odradzam zazwyczaj Philipsa, bo miałęm kilka razy i zawsze mie sie szybko przepalały, a poza tym te super hasła "Philips Blue Vision" itp mnie nie ruszaję, bo to kosztuje a ja efektu nie widze, w porównaniu ze zwykłąd Tsungsram itp.

  • [b]MŁODY[/b] to polece mu te co Ty kupiłeś PHILIPS X-TREME POWER+80 % H7 jak są dobre 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Żarówki [b]H4 [/b]są do Octavi 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="Loni"]Żarówki [b]H4 [/b]są do Octavi 😛 [/quote] - fachowiec 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="vanhouse"]Kobieta a jak się zna:) godnie podziwu;P[/quote]
    Wująłeś mi to z ust 😛 [quote="vanhouse"]Moja nie odróżnia Mercedesa od BMW[/quote] Noto moja tak samo :mur: 🆗 <!-- s🆗 -->

  • :cisza: Panowie to jest [b]temat ŻARÓWKI [/b] a [b]nie BABAY[/b] :cisza: <!-- s:cisza: -->

  • A ja założyłem właśnie najnowszy produkt na rynku tj. ŻARÓWKI H7 OSRAM NIGHT BREAKER + 90 % i powiem wam panowie że różnica jest kolosalna do fabrycznych żaróweczek .Światło bardzo jasne białe ,bardzo daleko świecą ,szersze widmo na boki dużo więcej widać na drodze a zwłaszcza poza miastem na trasie gdzie panują egipskie ciemności.Do tego wymieniłem postojówki na białe ledy bo świeciły na żółto i mnie denerwowały.Teraz zamierzam wymienić oświetlenie tablicy rejestracyjnej i świateł cofania,aby świeciły jasnym ,mocnym a zarazem białym światłem . Jak ktoś wymieniał to proszę o podpowiedź .W/w żarówki szczerze polecam są po prostu SUPER :super: <!-- s:super: -->

  • [quote="TOM16V"]A ja założyłem właśnie najnowszy produkt na rynku tj. ŻARÓWKI H7 OSRAM NIGHT BREAKER + 90 % i powiem wam panowie że różnica jest kolosalna do fabrycznych żaróweczek .Światło bardzo jasne białe ,bardzo daleko świecą ,szersze widmo na boki dużo więcej widać na drodze a zwłaszcza poza miastem na trasie gdzie panują egipskie ciemności.[/quote]
    Czytając na forum dowolnej marki o reakcjach ludzi po wymianie fabrycznych żarówek na jakieś lepsze efekt jest w 99% ten sam 😉 . No cóż, przeważnie ma być tanio to i efekt jest średni. Nie wiem co wkładali do F1, ale w F2 fabrycznie miałem H7 Toshiba :szok: <!-- s:szok: -->.. nawet nie byłem świadom, że oni robią żarówki.
    [quote="TOM16V"]Do tego wymieniłem postojówki na białe ledy bo świeciły na żółto i mnie denerwowały.Teraz zamierzam wymienić oświetlenie tablicy rejestracyjnej i świateł cofania,aby świeciły jasnym ,mocnym a zarazem białym światłem . Jak ktoś wymieniał to proszę o podpowiedź.[/quote]
    Moja lista po wymianie fabrycznych "wynalazków" przedstawia się następująco:

    • żarówki świateł głównych: H7 Philips X-Treme Power,
    • żarówki przednie postojowe: W5W Philips BlueVision,
    • żarówki halogenów przeciwmgielnych: HB4 Philips BlueVision,
    • żarówki kierunkowskazów przód+tył: P21W Philips SilverVision,
    • żarówki tylnych świateł stopu: P21W Philips VisionPlus
      Z całości jestem bardzo zadowolony, przez 3 miesiące/6 tys. km jeszcze nic się nie spaliło 😉 .
  • [quote="TOM16V"]Teraz zamierzam wymienić oświetlenie tablicy rejestracyjnej [/quote] Jak sie dostac do tych żarówek??I jakiej tam są mocy żarówki ?? :] <!-- s:] -->

  • Mozna tez zerknac do instrukcji obslugi i zobaczyc sobie spis zaroweczek, ktory byl podawany na forum 😄 <!-- s:D -->