Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Temat utworzony · 2963 Posty · 252210 Wyświetlenia
  • No foteczki jak zwykle :super: ale chyba [b]Miruś[/b] :zabanowany: dostaniesz za brak naklejeczki klubowej 😉 oj nie ładnie nie ładnie :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

    [b]Zygus[/b] widać fabka poszła Ci w dół? 🆗

  • [quote="Loni"][b]Miruś[/b] :zabanowany: dostaniesz za brak naklejeczki klubowej 😉 oj nie ładnie nie ładnie :hyhy: <!-- s:hyhy: --> [/quote]

    :zawstydzony: Wojtuś już dawno mi ją przysłał tylko ja jak myłem fabkę to nie wziąłem jej, została w domku i tak mi zeszło, ale na TS będzie 🆗

  • [quote="Loni"]Zygus widać fabka poszła Ci w dół? [/quote]

    Nareszcie choc na fotkach tak bardzo nie widac. Myslalem ze mirek zrobi fotke centralnie z boku, dla porwnania naszych zawieszek.
    Ale jeszcze daleko mi do chlopakow z seata, patrzac na ich zawias 😄 <!-- s:D -->

    Po fotkach widac, jak slaba frekwencja jest, kobietki musza nas wspierac, dobrze ze sa takie dobre 😄

  • [quote="Zygus"]wyscigi na 1/4 mili i drift. Bo te konkurencje beda sie odbywaly w innym miejscu, niz wystawa[/quote]
    a gdzie to bedzie dokladnie bo jakos nie moge sie doczytac

  • [quote="manii"][quote="Zygus"]wyscigi na 1/4 mili i drift. Bo te konkurencje beda sie odbywaly w innym miejscu, niz wystawa[/quote]
    a gdzie to bedzie dokladnie bo jakos nie moge sie doczytac[/quote]

    Ma to być na parkingu koło reala, ale dokładne info ma mieć [b]Łukasz[/b].

  • 1/4 ma byc tj 2 lata temu miedzy aqua parkiem a realem, a drift na parkingu pod multikinem

  • [b]Miruś [/b]to trzymam za słowo 🙂 naklejka na TS musi być obowiązkowo 🆗 <!-- s🆗 -->

    [b]Zygus [/b]no to super że zdecydowałeś się na obniżenie 🆗 na TS zobaczymy jak to wyglada na live 🆗

  • A my spotykamy się w sobote o godz 14.00 pod M1 tak??? 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Loni"]A my spotykamy się w sobote o godz 14.00 pod M1 tak??? 🙂 <!-- s:) -->[/quote] tak

  • [quote="Zygus"]1/4 ma byc tj 2 lata temu miedzy aqua parkiem a realem, a drift na parkingu pod multikinem[/quote]

    I to o 17 nic się nie zmieniło :?: <!-- s:?: -->

  • [quote="MirekS"]I to o 17 nic się nie zmieniło :?: <!-- s:?: -->[/quote]

    Tak, prawdopodobnie te konkurencje beda o 17. Narazie info na 99%
    Tylko nie wiem czy zrbimy grilla pomiedzy czy juz calkiem na koniec, ok 19.

    Sobota 19 maja
    10:00-16:30 - Konkursy dla każdego organizowane na stoisku Electronics Arts Polska producenta gry "Need For Speed(TM) Carbon"
    10:00-16:30 - Konkursy dla każdego organizowane na stoisku motoAllegro.pl i otoMoto.pl
    10:30-16:00 - Konkurs dla wystawców: Najlepszy zestaw Car Audio. Konkurs przeprowadza dystrybutor firmy Beyma - Elmuz
    10:30-16:00 - Konkurs dla wystawców: Najlepsza tapicerka. Konkurs organizuje i przeprowadza firma MG MAX
    11:00 - Konkurs dla wystawców: Pchanie auta na czas
    12:00 - Konkursy dla każdego: Wyciskanie ciężarów. Konkursy organizuje i przeprowadza na swoim stoisku firma Nowakowski & Szymański Sp. z o.o.
    12:30 - Konkurs dla wystawców: Dojazd do przeszkody na jedno hamowanie
    13:30 - Konkurs dla wystawców: Najgłośniejszy wydech
    14:30 - Konkurs dla wystawców: Jazda precyzyjna ze szklanką wody

    Niedziela 20 maja
    10:00-16:30 - Konkursy dla każdego organizowane na stoisku Electronics Arts Polska producenta gry "Need For Speed(TM) Carbon"
    10:00-16:30 - Konkursy dla każdego organizowane na stoisku motoAllegro.pl i otoMoto.
    10:00-15:30 - Konkurs dla wystawców: Najlepiej stuningowany samochód
    10:30-15:00 - Konkurs dla wystawców: Najlepszy zestaw Car Audio. Konkurs przeprowadza dystrybutor firmy Beyma - Elmuz
    10:30-16:00 - Konkurs dla wystawców: Najlepsza tapicerka. Konkurs organizuje i przeprowadza firma MG MAX
    11:00 - Konkursy dla każdego: Wyciskanie ciężarów. Konkursy organizuje i przeprowadza na swoim stoisku firma Nowakowski & Szymański Sp. z o.o
    12:00 - Pokaz udzielania PIERWSZEJ POMOCY przy wypadku samochodowym przez Harcerską Grupę Ratowniczą "Krak".
    13:00 - Konkurs dla wystawców: Najgłośniejszy samochód
    14:30 - Konkurs dla wystawców: Palenie gumy
    16:00 - Ogłoszenie wyników konkursów
    Zgłoszenia do konkursów w recepcji targowej (w przypadku konkursu na Najlepszą Tapicerkę zapisy na stoisku MG MAX),

  • No ja mysle ze przyjedziecie 😄 <!-- s:D --> Bedzie milo
    Aha spotykamy sie na parkingu przy M1, w poblizu stacji Neste. Jak bedziecie juz na miejscu to bedzecie wiedziec gdzie.
    Kts ptrzebje infomaji jak dojehac pod M1??

  • [quote="Zygus"]Kts ptrzebje infomaji jak dojehac pod M1??[/quote]

    Ja 🙂 <!-- s:) -->

    :hyhy: :hyhy: :hyhy:

  • O której strony jest ta stacja? 🙂 <!-- s:) -->

  • Stacja jest zaraz przy tym duzym rondzie. Jesli bedziesz jechac prosto od Reala (dawnego Geanta) prosto i na swiatlach skrecisz w prawo, pozniej caly czas prosto, troche w dol przejedziesz pod skrzyzowaniem to wtedy wyskoczysz na rondzie tym kolo M1. Na rondzie prosto i na swiatlach w prawo pod M1 (Praktikera). Stacje bedziesz widziec z drogi caly czas.

    Tamtedy zawsze jezdzilismy do Plazy na kregle (tylko do Plazy w prawo na rondzie).

    Prezes bedzie??

    PS. Manii nie zapomnij tych zaslepek wycieraczki tylnej 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="Zygus"]PS. Manii nie zapomnij tych zaslepek wycieraczki tylnej [/quote]
    woze je juz od tygodnia ze soba jak nie zapomne wziasc fabii na TS to zaslepki beda :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

    a ile osob od nas bedzie?

  • Dzięki [b]Zygus[/b] za super "mapke" dojazdu :super: powinnam trafić 😛 <!-- s:P -->
    Jakby prezesa mogło zabraknąć :hyhy:

    [b]Manii [/b]zabierz autko ze sobą wkońcu zobacze jak wygląda na live 🆗

    No właśnie ile Nas będzie? :oczami:

  • [quote="Loni"]No właśnie ile Nas będzie? :oczami: <!-- s:oczami: -->[/quote]

    1)[b] Ja[/b]
    2)[b] Loni i Wojtas[/b]
    3) [b]Zygus[/b]
    4) [b]Manii[/b]
    5) [b]Mlyneq[/b]
    6) [b]Adaś[/b]
    7) [b]WRC[/b]
    😎 [b]Młody[/b] :?:
    9) [b]djczas[/b] - wystawia się o OCP

    no i [b]IKS[/b] 🙂 , ile ibizek nie wiem.

  • No to nawet sie nas troche uzbieralo 😄 <!-- s:D -->

  • [b]WRC [/b]też będzie? :super: Bo coś chyba nie był pewny 😞 <!-- s:( -->